دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان ترس از مه

  • از: یاسمن فرح زاد
  • موضوع: رمان
  • ۹۶۵ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۷
  • ۲۵۱۸ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان ترس از مه

کتاب رمان ترس از مه اثر یاسمن فرح زاد، داستانی در مورد دو پسر است که مادرشان را از دست داده‌اند. پدرشان آدمی هوس باز است و با دختری به اسم سونیا که خیلی کوچیک‌تر از خودش هست عقد می‌کند. اما این دختر، انسان معمولی نیست و عاشق پسر کوچک‌تر او می‌شود و هر کاری می‌کند تا با پدر وارد رابطه نشود. ولی شاهین خودش عاشق دختر دیگری است، وقتی سونیا به نتیجه نمی‌رسد به او سم می‌دهد. برادر شاهین برای بهبود حالش او را به شمال می‌برد و آنجا اتفاقاتی برایش می‌افتد که باورش سخت است و زندگی‌اش را تغییر می‌دهد.

در بخشی از کتاب رمان ترس از مه می‌خوانیم:

کمی رو زانوم خم شدم، اولین‌بار که می‌خواستم همچین غلطی کنم!
تا خیز برداشتم انفجار دوم، قبل اینکه خودم بپرم، به شدت به خاطر موج انفجار به جلو پرت شدم.
مردونگی رو بی‌خیال، چنان عربده‌ای زدم که تو صداهای اطراف گم شد! مثل یک فیلم ده ثانیه‌ای!
مخ ارور دادم خود به خود به کار افتاد و قبل اینکه با آسفالت یکی شم، جفت بال‌هام رو باز کردم.
با شتاب خیلی بدی که حس می‌کردم باعث مرگ مغذی شدنم بشه، به عقب کشیده شدم، به جای یک فرود شیک، که مثل فیلم هندیا یارو از چهار تا ساختمون می‌پره بیرون، دوتا ملق می‌زنه و خیلی جلتنمندانه رو دوتا پاش، البته با لبخندی دخترکش جلوی نامزدش فرود می‌آد، با مغز روی زمین خاکی و مرطوب، در حالی که بال راستم به شدت به شاخه یکی از درختا برخورد کرد، زمین خوردم.
با اینکه درد بدی کل وجودم رو فرا گرفت و بی‌اختیار نالم بلند شد، اگر بالم رو باز نمی‌کردم الان باید با خاک‌انداز جمع‌ام می‌کردن.
حداقل سرعتم رو کم کرد، به پشت افتادم زمین و بالم مثل دوتا دستام کنارم رو زمین قرار گرفتن.
درد داشتم، تو تک تک سلول‌های بدنم درد رو حس می‌کردم.
سرفه‌های خشک و دردآوری که گلوم رو به شدت می‌سوزوند یک طرف، درد قفسه سینم یک طرف، دودی که به خاطر آتیش، اطراف رو دربرگرفته طرف دیگه این قافله تشکیل می‌داد.

کلمات کلیدی: دانلود رمان، دانلود رمان تخیلی، دانلود رمان تخیلی ترس از مه، دانلود رمان ترس از مه، دانلود رمان جدید، دانلود رمان طنز، دانلود رمان طنز ترس از مه، دانلود رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ترس از مه، رمان، رمان ترس از مه، رمان جدید،

برای دانلود کتاب رمان ترس از مه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.