دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب توانبخشی آسیب مغزی ناشی از ضربه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب توانبخشی آسیب مغزی ناشی از ضربه

کتاب توانبخشی آسیب مغزی ناشی از ضربه که به کوشش سازمان بهداشت جهانی گردآوری شده است برای استفاده در مراکز توانبخشی و مراقبت‌های بهداشتی عمومی، در مواقع اضطراری و عادی مفید خواهد بود. همچنین می‌تواند برای آموزش کارکنان به عنوان یک راهنما هنگام کار با افراد دچار آسیب مغزی مورد استفاده قرار گیرد. از طرفی ممکن است کارکنان مربوطه مایل باشند این کتابچه را به منظور کمک به خانواده‌ها در درک و شناخت محدودیت‌های عملکردی متعدد ناشی از آسیب مغزی در اختیار آنان قرار دهند تا بتوانند در توانبخشی فرد کمک نمایند.

توانبخشی آسیب مغزی ناشی از ضربه روندی پیچیده و چالش‌برانگیز برای فرد آسیب‌دیده، خانواده‌ی وی و کارکنان توانبخشی درگیر در این فرایند می‌باشد. در حوادث غیرمترقبه‌ی طبیعی و جنگ‌ها، ممکن است افراد زیادی دچار آسیب مغزی شوند. از این رو تقاضا برای اقدام در زمینه‌ی ناتوانایی‌های متعددی که فرد آسیب‌دیده به آن مبتلا می‌شود، رو به افزایش است.

کلمات کلیدی: آسیب مغزی، آسیب به مغز، بیماران توانبخشی، کتاب دانش مغز pdf، مغز انسان،

برای دانلود کتاب توانبخشی آسیب مغزی ناشی از ضربه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.