دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ماهیت‌شناسی در حسابداری

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ماهیت‌شناسی در حسابداری

کتاب ماهیت‌شناسی در حسابداری نوشتۀ مینا فردوسیان، با بررسی و شناسایی ماهیت‌ها و عناوین حساب‌ها به کاهش مشکلات متعدد در ثبت حسابداران کمک می‌کند.

حسابداری یک فنی ‌است که همه روزه اکثر افراد با آن سروکار دارند و برخی به صورت تخصصی و برخی به صورت تجربی از آن استفاده می‌کنند. حسابداری این امکان را به ما می‌دهد که میزان سوددهی و هزینه‌ها را به صورت علمی ‌و دلخواه تغییر دهیم. اطلاعات مربوط به این رشته، مورد استفادۀ عموم مردم از مدیران صنایع، سرمایه‌گذاران، تجار و اصناف تا استفاده‌کنندگان محصولات و خدمات می‌باشد و باعث می‌شود تا اعداد و ارقام نامفهوم و گیج‌کننده به صورت اطلاعات جالب توجه و قابل نتیجه‌گیری در دسترس قرار گیرد.

فراگیری این فن به صورت تخصصی، نه تنها به صورت یک حرفه مطرح بلکه در زندگی خصوصی و شخصی نیز کارساز می‌باشد. به طور مثال نحوۀ صحیح بودجه‌بندی، تقسیم هزینه، تعیین قیمت تمام شده، روش‌های پیمانکاری، معاملات اوراق بهادار، تعیین استهلاک دارائی‌ها، انواع سرمایه‌گذاری، حسابداری با توجه به تورم و … از بحث‌های ارائه شده در این گروه می‌باشد.

در پایان شاید بتوان حسابداری را به عنوان پایه اصلی صنعت، تولید و ارائه خدمات معرفی کرد. چرا که بدون وجود حسابداری و ثبت دقیق و نتیجه‌گیری صحیح از اطلاعات، پایه اصلی شرکت که همان سرمایه و نقدینگی است به لرزه درآمده و چه بسا که شرکت را به انحلال بکشاند.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب حسابداری، رشته حسابداری، آشنایی با حسابداری، آشنایی با مفاهیم حسابداری، آموزش حسابداری، اصول حسابداری، حسابداری مالی، حسابداری شرکت ها، دانلود کتاب آموزشی،

برای دانلود کتاب ماهیت‌شناسی در حسابداری و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.