دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان خاتمه بهار

  • از: الیف شریفی
  • موضوع: رمان
  • ۹۷۸ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷
  • ۴۶۲۵ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان خاتمه بهار

کتاب رمان خاتمه بهار به قلم الیف شریفی روایت‌گر زندگی پسری زرتشتی به نام آراه است که به علت مرگ مرموز خواهرش دچار مشکلات روحی می‌شود اما پس از مدتی، عاشق دختر مسلمانی می‌شود که خبر ندارد او، طعمه‌ی پدرش برای یک بازی سراسر خطر و ریسک است!

در بخشی از کتاب رمان خاتمه بهار می‌خوانیم:

این بار دیگر اراده‌اش از کفش خارج شد. زانو زد و دستش را روی گوش‌هایش گذاشت و جیغ زد. آن‌قدر بلند که همه از ترس یک قدم عقب رفتند. مسیر نگاه بهار را دنبال کردند. کسی جلوی در نبود. بهار چشمانش را هم بسته بود و خودش را گهواره‌وار تکان می‌داد و جیغ می‌زد. همه‌شان از وضعیتی که بهار داشت، زبان‌شان بند آمده بود و حوا‌س‌شان نبود چرا پرستار با دکتر برنگشت؟!

هنوز دقیقه‌ای نگذشته بود، که بازگشت دکتر و پرستار با بازگشت سلین و هماوند هماهنگ شد. دکتر فورا به سمت بهار دوید اما بهار، سمجانه خودش را عقب می‌کشید و زیر لب تکرار می‌کرد: «اون رو ازم دور کنید!»

پرستار یکی از دستان بهار را گرفت و سعی کرد بلندش کند که بهار محکم پرتش کرد و پرستار چون انتظار نداشت بیمار به آن ضعیفی توان همچین حرکتی داشته باشد، یک متر به عقب پرت شد. بهار که کنترلی روی رفتارهای جنون‌وارش نداشت، به پرده سفید رنگی که همیشه به آن زل می‌زد چنگ زد و آن را از پنجره کند. رنگش، یادآور آن روز بود و بر وحشتش بیشتر می‌افزود. تصاویر آن روز، مانند فیلمی ترسناک جلوی چشمش رژه می‌رفت و آن لحظات رقت‌انگیز تحمل جبر، مثل ریسمانی دور گلویش را گرفته بود و داشت خفه‌اش می‌کرد. همچنان جیغ میزد، مثل همان روز. اما دیگر مثل آن روز پدرش را صدا نزد...

کلمات کلیدی: دانلود رمان رایگان، رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود pdf رمان خاتمه بهار، دانلود پی دی اف رمان خاتمه بهار، دانلود رایگان رمان خاتمه بهار، دانلود رمان خاتمه بهار، دانلود رمان خاتمه بهار، دانلود رمان خاتمه بهار با لینک مستقیم، دانلود رمان خاتمه بهار برای موبایل، رمان خاتمه بهار، رمان خاتمه بهار، pdf رمان خاتمه بهار کامل، دانلود کتاب خاتمه بهار با لینک مستقیم، دانلود کتاب خاتمه بهار برای موبایل، دانلود pdf رمان،

برای دانلود کتاب رمان خاتمه بهار و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.