دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی کوروش بزرگ مرد خوشنام تاریخ

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی کوروش بزرگ مرد خوشنام تاریخ

کتاب صوتی کوروش بزرگ مرد خوشنام تاریخ اثر مجید خالقیان از کورُش بزرگ می‌گوید که نامی آشنا برای تمام ایرانیان و شخصیتی خوشنام و محبوب در تاریخ بشری است.

آنچه درباره این شخصیت، جالب می‌نماید هم‌سخنی و اشتراک منابع تاریخی درباره نیک سیرتی وی است. منابع تاریخی درباره کمتر پادشاهی چنین شرایطی دارند؛ آن هم منابعی که توسط اقوام و ملل گوناگون نگارش یافته‌اند. این در حالی است که آثار باستانی به جا مانده از دوره باستان، چهره‌ای مثبت از کورش ترسیم می‌کنند. در این بین، آثار هنری و ادبی به جا مانده از عصر باستان قابل توجه است.

کلمات کلیدی: هخامنشیان، کوروش بزرگ، کوروش کبیر، هخامنشی، کتاب کوروش کبیر، سلطنت کوروش، آرامگاه کوروش، کتاب صوتی کوروش، کتاب صوتی کوروش کبیر، کتاب صوتی کوروش بزرگ، تاریخ کوروش، قدمت کوروش، کتاب صوتی تاریخی، کوروش،

برای دانلود کتاب صوتی کوروش بزرگ مرد خوشنام تاریخ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.