دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جوجه‌کشی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جوجه‌کشی

کتاب جوجه‌کشی تألیف مهرداد نفیسی، مجید افشار و مهرداد ایرانى، از دروس گروه کشاورزی پایه‌ی دهم دوره‌ی دوم متوسطه‌ی کاردانش است و به مباحثی از قبیل انتخاب تخم‌مرغ مناسب، کاربرد ماشین‌هاى جوجه‌کشى، بهداشت در جوجه‌کشى و عملىات پس از جوجه‌کشى می‌پردازد.

در قسمتی از کتاب جوجه‌کشی می‌خوانیم:

بدون تردید رعایت بهداشت برای پیش‌گیری از وقوع آلودگی در تخم‌مرغ‌ها و بروز بیماری در جوجه‌های یکروزه، بهتر از مقابله با آلودگی‌های به وجود آمده و درمان موارد ابتلاست.

بروز آلودگی در یک واحد جوجه‌کشی موجب کاهش کمیت و کیفیت جوجه، اتلاف نیروی کار و ضررهای اقتصادی است. امروزه برای رعایت بهداشت، برنامه‌های متنوعی در واحدهای جوجه‌کشی به اجرا در می‌آید. کنترل عوامل آلوده‌کننده، برنامه‌ی منظم نظافت واحد و مدیریت حذف مواد زائد از جمله این اقدامات است. هدف از کلیه‌ی این تلاش‌ها باید حداکثر تولید با بهترین کیفیت و حداقل هزینه باشد.

کلمات کلیدی: آموزش جوجه کشی، پرورش طیور، اصول پرورش طیور، طیور، پایه دهم، پایه ی دهم دوره ی دوم، شاخه کاردانش،

برای دانلود کتاب جوجه‌کشی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.