دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان تا تلاقی خطوط موازی

  • موضوع: رمان
  • ۵۱۳ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۷
  • ۴۷۵۳ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان تا تلاقی خطوط موازی

کتاب رمان تا تلاقی خطوط موازی داستان زندگی دختری به نام بهار را روایت می‌کند که به خاطر خطاهای گذشته‌اش از پلیس فراری است اما پس از مدتی عاشق مردی می‌شود که در این حرفه فعالیت می‌کند و بهار نمی‌داند در این شرایط چه انتخابی داشته باشد.

در بخشی از کتاب رمان تا تلاقی خطوط موازی می‌خوانیم:

دسته گل بزرگی که در دست داشت را به هیچ کس از اطرافیان نداد و من فهمیدم می‌خواهد به دست خودم بدهد. خیلی نا‌خود‌آگاه به زبانم آمد و آهسته گفتم:

- ای جان!!

مستی سرش را جلوی صورتم خم کرد و با حیرت گفت:

- مرگ من درست شنیدم؟

حقیقتا این‌بار خجالتم واقعی بود. آخر این چه حرفی بود؟! بخدا دست خودم نبود. برای منی که خلأ یک مرد در زندگیم حس می‌شد حالا پیدا شدن همچین کیسی عین خوشبختی بود. قبل از آن‌که جوابی به مستی بدهم نزدیک‌مان شد و با طمأنینه گل را به سمتم گرفت:

- سلام.

- سلام. (گل را گرفتم و بدون تشکر عقب رفتم)

برخلاف تصورم همه چیز بسیار صمیمی بود. هیچ دلخوری‌ای در طرفین دیده نمی‌شد. مهمانی تبدیل شده بود به یک مهمانی خودمانی، صدای قهقهه‌های مردانه از یک طرف پذیرایی و این طرف هم مجلس زنانه و حرف‌های فوق زنانه.

فرید و محمد دست به دست داده بودند و همه را می‌خنداندند. این وسط هم من دزدکی امیراحسان را دید می‌زدم. باشخصیت و با پرستیژ می‌خندید. دلم برای لوده نبودنش ضعف رفت. کم کم احساساتی را تجربه می‌کردم که به عمرم تجربه نکرده بودم. تا مادر می‌گفت فلان پذیرایی را از مردان بکنیم با کله داوطلب می‌شدم.

هربار هم که چیزی می‌بردم آن‌ور، بدون آن‌که نگاهم کند برمی‌داشت و باز هم توجهش را می‌داد به بحث خودشان. دلم می‌خواست از شادی جیغ بکشم. اگر بگویی بی‌جنبه، بله بی‌جنبه شده بودم. خواستنی بود. همان که همیشه می‌خواستم. خدایا تصور بودن با او، زیر یک سقف چقدر برایم جالب و شیرین بود. نمی‌توانم به خوبی احساسم را بیان کنم. وقتی وجود یک مرد را در زندگیم تصور می‌کردم؛ تنهائیم را باد می‌برد.

نیمه‌های شب بود که قصد رفتن کردند. بدون هیچ حرفی در مورد من و امیراحسان. فقط زمان خداحافظی پدرش با احترام گفت:

- فقط اجازه هست با اطلاع شما، فردا دختر گلم با امیراحسان برن جایی حرفی چیزی بزنن؟

پدر: باشه مسئله‌ای نیست. کاش همین امشب حرف می‌زدن انقدر خوش گذشت که اصلا یادم نشد. (همه خندیدیم)

- پس امیر احسان فردا بیا دنبال دختر گلم..

سنگین گفت:

-چشم

کلمات کلیدی: دانلود رمان ایرانی، رمان پلیسی، دانلود کتاب رمان پلیسی، دانلود کتاب رمان تا تلاقی خطوط موازی، دانلود رمان تا تلاقی خطوط موازی، دانلود رمان ایرانی، رمان غم انگیز، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه،

برای دانلود کتاب رمان تا تلاقی خطوط موازی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.