دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کنکاش موفقیت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کنکاش موفقیت

کتاب کنکاش موفقیت به قلم مهدی محمد پور طابقی مجموعه‌ای از داستان‌ها و سخنان ارزشمند دانشمندان، بزرگان و مشاهیر است.

در بخشی از کتاب کنکاش موفقیت می‌خوانیم:

ریستین لارسون

چنان قوی باش که هیچ عاملی، آرامش فکر تو را بر هم نزند. درباره سلامت، شادمانی و خوشبختی سخن بگو. محاسن و مزایای دوستانت را به آنان گوشزد کن. در هر چیز، جنبه روشن آن را ببین. همیشه در باره بهترین پیش‌آمدها فکر کن. از موفقیت دیگران همان قدر خوشحال باش که از موفقیت خودت خوشنود می‌شوی. به اشتباهات گذشته فکر مکن، اما از آن‌ها درس بگیر. شاد باش و به دیگران لبخند بزن. آن قدر بزرگ باش که نگران نشوى، آن‌قدر نجیب و موقر باش که خشمگین نشوی، و آن‌قدر شاد باش که اجازه ندهی مشکلی بروز کند.

کلمات کلیدی: روانشناسی موفقیت، موفقیت، راز موفقیت چیست، جملات موفقیت، جملات انگیزشی، متن انگیزشی، سخن بزرگان، موفقیت چیست، اصول موفقیت در زندگی، تعریف موفقیت، جملات انگیزشی بزرگان، جملات کوتاه موفقیت، جملات موفقیت بزرگان، زسیدن به موفقیت، راه های رسیدن به موفقیت چیست، راز رسیدن به موفقیت، سخنان ارزشمند، سخنان ارزشمند با عکس،

برای دانلود کتاب کنکاش موفقیت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.