دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب انگلیسی برای پژوهش - کاربرد، سبک و گرامر

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب انگلیسی برای پژوهش - کاربرد، سبک و گرامر

کتاب انگلیسی برای پژوهش - کاربرد، سبک، و گرامر به قلم آدریان والورک به معرفی اشکالات رایج گرامری که عمدتا در نوشتن مقالات علمی رخ می‌دهند، می‌پردازد و نحوه‌ی جلوگیری از آن‌ها را به‌صورت مستدل بیان می‌کند.

مطالعه‌ی گرامر زبان انگلیسی احتمالا به شما برای رفع بسیاری از مشکلات رایج گرامری نوشتارتان کمک می‌کند؛ اما انتخاب یک کتاب گرامری توسط یک پژوهشگر با چنین هدفی بعید است. کتاب «انگلیسی برای پژوهش - کاربرد، سبک، و گرامر» نوشته‌ی آدریان والورک را به‌نوعی می‌توان یک هندبوک برای رفع مشکلات گرامری پژوهشگران فرض کرد.

جامعه‌ی هدف این کتاب کسانی هستند که مقالات پژوهشی خود را می‌نویسند، کسانی که زبان اول آن‌ها انگلیسی نیست، و کسانی که نیازمند به راهنمایی در زمینه‌ی گرامر، کاربرد، و سبک انگلیسی آکادمیک هستند. این کتاب برای کسانی مناسب است که سطح زبان انگلیسی آن‌ها اواسط متوسط یا بالاتر است. مطالب کتاب توسط تجربه‌ی نویسنده در زمینه‌ی تصحیح ساختار زبانی مقالات پژوهشی و مطالعه‌ی صدها گزارش داوری شکل داده شده است، لذا او دقیقا می‌داند که داوران چه چیزی را به‌عنوان اشتباه انگلیسی در پیش‌نویس در نظر می‌گیرند.

در بخشی از کتاب انگلیسی برای پژوهش می‌خوانیم:

اسم‌هایی که به گروهی از افراد اشاره می‌کنند

1- برخی از اسامی که دارای فرم جمع هستند، اغلب به‌صورت مفرد استفاده می‌شوند اما با هر دو فعل جمع و مفرد. چنین اسم‌هایی در ارتباط با انسان‌ها هستند: army (navy، air force)، audience، board، cabinet (council، government، senate)، class (به‌عنوان گروهی از دانش‌آموزان)، committee، company (firm، corporation)، crew، department، faculty، family، jury، majority، media، minority، public، staff، و team. انتخاب فرم مفرد یا جمع آن‌ها به این بستگی دارد که افرادی که گروه را تشکیل دادند، به‌صورت انفرادی (معمولا فعل جمع ارجحیت دارد) و یا به‌صورت یک واحد جمعی (معمولا فعل مفرد ارجحیت دارد) عمل کرده باشند.

2- کلمه‌ی people به فرم جمع نیازمند است. persons اغلب به‌عنوان فرم رسمی‌تر people استفاده می‌شود. از people زمانی که بخواهیم در حالت کلی به مردم اشاره کنیم، استفاده می‌شود.

3- کلمه‌ی police به همراه فعل جمع استفاده می‌شود.

کلمات کلیدی: آموزش زبان انگلیسی، مقاله نویسی انگلیسی، نمونه مقاله به زبان انگلیسی، طرز نوشتن مقاله به انگلیسی، روش نوشتن مقاله انگلیسی، اصول مقاله نویسی انگلیسی، نمونه مقاله انگلیسی، طرز نوشتن مقاله به انگلیسی، فرمت مقاله انگلیسی،

برای دانلود کتاب انگلیسی برای پژوهش - کاربرد، سبک و گرامر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.