دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان تنهایی مطلق

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان تنهایی مطلق

کتاب تنهایی مطلق به قلم شهریار شریف زاده رمانی با بن‌مایه‌های فلسفی و عاشقانه از زندگی شخصی‌ست که دارای دو زندگی در خواب و بیداری است و هر دو زندگی نیز به یکسان برای او واقعی به نظر می‌رسند.

در بخشی از کتاب رمان تنهایی مطلق می‌خوانیم:

بوق آزاد تلفن احتمالی را احتمالا برای ششمین بار شنیدم. هرگز در این اندیشه نبودم که اگر گوشی را برداشت، چیزی بگویم. گوشی احتمالی را گذاشتم و اجازه دادم تا همچنان در آن بی‌نام‌ شگفت‌انگیز خود شناور باقی بمانم. بر روی صندلی راحتی احتمالی خودم در کنار پنجره‌ی احتمالی نشستم.

مشکل مشکل.. آیا این یک مشکل بود؟ احتمالا.. بسیار خوب.. ! پس آن موجود نه یعنی او...آن زن...می‌تواند احتمالا...می‌تواند کمک کند...آن زن؟..یعنی چیزی یقینی؟..نه...هنوز نه..آن زن احتمالی...آری..آن زن احتمالی...اما مثل اینکه نه...

تلویزیون احتمالی را روشن کردم. احتمال در احتمال. خاموش کردم. بلند شدم. قدم زدم. نشستم. دراز کشیدم. بلند شدم. راه رفتم. یک لیوان آب احتمالی نوشیدم. دوباره و سه‌باره و صدباره نشستم. تکرار. تکرار. تکرار...و ششمین بوق آزاد تلفن احتمالی برای شاید ششمین بار..

کلمات کلیدی: دانلود رمان فلسفی، داستان و رمان فلسفی، دانلود رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه pdf، مجموعه داستان، دانلود مجموعه داستان، داستان فارسی، رمان فلسفی، داستان عاشقانه، کتاب رمان فلسفی، رمان عاشقانه، داستان و رمان فلسفی،

برای دانلود کتاب رمان تنهایی مطلق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.