دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کاربرانی از جنس گوگل

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کاربرانی از جنس گوگل

کتاب کاربرانی از جنس گوگل به قلم وحید صادقیان به معرفی نکات کلیدی، مهم و کاربردی می‌پردازد که با رعایت کردن آن‌ها میتوانید رتبه‌ی سایت خود را افزایش دهید.

SEO یا سئو به معنی بهینه‌سازی سایت در موتور‌های جستجو (Search Engine Optimization) است و امروزه یکی از مراحل مهم و پر‌اهمیت در طراحی وب سایت می‌باشد. سئو سایت در معنای پیاده‌سازی الگوریتم‌ها و استانداردهای گوگل می‌باشد که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گوگل به واسط کلمات کلیدی خاص و عبارت بهینه‌سازی وب سایت را حاصل می‌نماید که امروزه از بهترین روش‌های بازاریابی اینترنتی محسوب می‌شود و کسب و کارهای زیادی را تحت‌الشعاع خود قرار داده است.

در بخشی از کتاب کاربرانی از جنس گوگل می‌خوانیم:

آدرس صفحات سایت (urlها) چه ویژگی‌هایی دارد؟

- به زبان فارسی یا انگلیسی باشد: هر دو زبان قابل استفاده هستند اما از نظر من انگلیسی باشد بهتر است چرا که گوگل بهتر درک می‌کند و اگر برای مثال از زبان انگلیسی استفاده می‌کنید همیشه از همین قانون پیروی کنید.

- عدم استفاده از ترکیب اعداد و حروف: بهتره از ترکیب اعداد و حروف نامربوط و یا تنها اعداد در آدرس صفحات استفاده نکنید زیرا گوگل دارای مترجم است و آدرس‌های شما را ترجمه می‌کند تا به ماهیت صفحه‌ی شما پی ببرد.

- استفاده از کلمه کلیدی: حتما کلمه کلیدی را چه در آدرس فارسی چه در انگلیسی بیاورید این کار به درک بهتر گوگل از محتوای شما کمک می‌کند.

- استفاده از خط تیره: برای جدا کردن کلمات از خط تیره - استفاده کنید و از زیرخط زمانی استفاده کنید که می‌خواهید کلمات را به هم بچسبانید زیرا گوگل بین این دو تفاوت قائل است.

کلمات کلیدی: بهینه سازی سایت، بهینه سازی وب سایت seo، بهینه سازی سایت چیست، آموزش بهینه سازی سایت، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، سئو سایت، سئو وب سایت، آموزش سئو pdf، پی دی اف seo، دانلود کتاب سئو گوگل، بهترین کتاب آموزش سئو،

برای دانلود کتاب کاربرانی از جنس گوگل و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.