دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب عشق

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب عشق

کتاب عشق از مجله ویستا به بررسی مواردی اعم از "۵ روش عاشق کردن دیگران"، "اعتیاد به عشق"، "راه و رسم عشق‌ورزی" و "عشق چیست؟" می‌پردازد.

در بخشی از کتاب عشق می‌خوانیم:

تو مشغول تماشای این صحنه هستی. به خودت نگاه کن یک گل شده‌ای. گلی زیبا و خوشبو. آن‌قدر خوشبو که عطر رایحه‌اش در سراسر باغ پیچیده و هر کس از کنارش می‌گذرد جذب این رایحه می‌شود. تو به آن گل خوشبو به خودت نگاه می‌کنی که از خودش عطر عشق ساطع می‌کند. برای گل فرقی نمی‌کند که چه کسی در رهگذرش قرار گیرد و حتی وقتی تنهاست و کسی نیست عطر افشانی می‌کند. تو آن گل هستی و در همه حال مشغول انتشار امواج خوشبوی عشقی و با نثار آن بیشتر از عشق سرشار می‌شوی. تو در زندگی مثل این گل هستی و همیشه حتی وقتی تنهایی از خود امواج عشق را به بیرون می‌فرستی شاهد باش که چگونه امواجی که از تو به بیرون سرریز می‌کنند مثل نیروی جاذبه دیگران را به سویت جذب می‌کنند.

تو دیگران را در میدان مغناطیسی عشق قرار می‌دهی و امواج عشق چهره‌ای زیبا و جذاب از تو می‌سازد. منتظر تأیید دیگران نباش، به تحقیر دیگران اهمیت نده ذهن تو از کودکی تا به حال توسط دیگرانی که بیرون از وجودت هستند شرطی شده و تو برای آن که بدانی آدم خوبی یا بدی هستی به نظرات دیگران وابسته شدی. تو بارها به خاطر کارهایی که دیگران بد دانسته‌اند تنبیه و تحقیر شده‌ای و اگر حتى پنهانی توانسته‌ای آن‌ها را انجام دهی عذاب وجدان راحتت نگذاشته. هم چنین کار خوب را دیگران برایت تعریف کرده‌اند اما همه تأییدها و تحقیرها مطابق معیارهای متغیر ذهنی انجام می‌شوند در حالی که تو فقط ذهن نیستی و ذهن به عنوان یک ابزار در خدمت توست تا بتوانی به وسیله آن به بالاتر از ذهن دست‌یابی.

حالا به عنوان یک شاهد به خودت نگاه کن که چگونه به دهان دیگران چشم دوخته‌ای که تأیید یا تحقیرت کنند امواجی را ببین که از سوی دیگران به سمت تو می‌آیند تو نه آن تأییدها هستی و نه آن تکذیب و تحقیرها، این‌ها فقط افکاری هستند که از سمت دیگران به صورت امواج شنیداری و دیداری به سمت تو می‌آیند. تو می‌توانی تمام این حرف‌ها را بشنوی و درک کنی اما آن حرف‌ها. تو شاهد باش که در برابر افکار دیگران منفعل نیستی تو با معیارهای روحی درونی می‌توانی نسبت به افکار و اعمالت، کنترل داشته باشی. تو نه کارهای خوبی که کرده‌ای هستی و نه کارهای بدی که انجام داده‌ای.

کلمات کلیدی: عشق، تعریف عشق، انواع عشق، عشق چیست روانشناسی، معنی کلمه عشق، عشق ورزیدن، عشق به دیگران، عاشق، انسان عاشق، افراد عاشق، عشق و ازدواج، ازدواج با عشق، روش عاشق کردن دیگران،

برای دانلود کتاب عشق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.