دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان به دنبال اسکای

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان به دنبال اسکای

کتاب رمان به دنبال اسکای به قلم جاس استرلینگ رندگی دخترکی را روایت می‌کند که پدر و مادرش را در آتش‌سوزی از دست داده و با خانواده‌ی جدیدی که او را به فرزندی قبول کردند زندگی می‌کند تا این‌که....

در بخشی از کتاب رمان به دنبال اسکای (Finding Sky) می‌خوانیم:

چند روز آینده سعی کردم مدرسه را بگذرانم و به تدریج جاهای خالی نقشه‌ام را پر کنم و روش کار مدرسه را یاد بگیرم. وقتی بالاخره لم کار دستم آمد، فهمیدم می‌توانم از پس کلاس‌هایم بر بیایم هر چند روش تدریس برایم نا‌آشنا بود. اینجا رسمی‌تر از انگلستان بود. دانش‌آموزان را به اسم کوچک صدا نمی‌زدند، همه‌ی ما به جای جفت جفت نشستن، در ردیف‌های مجزا می‌نشستیم - ولی فکر می‌کردم به خوبی خودم را تطبیق داده‌ام. در نتیجه، به خاطر این که با احساس امنیتی کاذب، آرامش پیدا کرده بودم، برای شوک نامطبوع اولین کلاس ورزشم آمادگی نداشتم.

خانم گرین، معلم ورزش شیطانی ما، اول صبح چهارشنبه دخترها را شوکه کرد. باید قانونی می‌گذاشتند که معلم‌ها نتوانند چنین کارهایی بکنند تا حداقل وقت داشته باشیم گواهی استعلاجی بیاوریم.

- خانوما، همونطور که می‌دونین ما شش نفر از بهترین تشویق‌کننده‌هامون رو که رفتن دانشگاه از دست دادیم برای همین من دنبال نیروی جدید می‌گردم. " من تنها کسی نبودم که وحشت زده به نظر می‌رسیدم.

- ای بابا، این چه طرز عکس‌العمل نشون دادنه؟ تیم‌هامون به حمایت شما نیاز دارن. ما که نمی‌تونیم اجازه بدیم دبیرستان اسپن تو رقص و سرود از ما جلو بزنه، می‌تونیم؟

من زیر لب با آهنگ باب معمار با خودم زمزمه کردم آره می‌تونیم.

دکمه‌ی کنترل از راه دور را فشار داد و آهنگ تو "مال منی" از تیلور سوییفت از بلندگوها پخش شد.

- شینا، میدونی که باید چی‌کار کنی. به دخترای دیگه نشون بده گام‌های اولین حرکت‌مون چیه.

دختری باریک و بلند قد با موهای طلایی عسلی با ظرافت یک غزال، خرامان جلو آمد و مجموعه حرکاتی را که به نظر من به طرزی شیطانی سخت بود انجام داد.

خانم گرین اعلام کرد: دیدین، راحته. بقیه‌تون صف ببندین.

من خودم را آخر صف جا کردم. ولی خانم گرین گفت: "تو که اونجایی - دختر جدید. نمی‌تونم ببینمت."....

کلمات کلیدی: دانلود رایگان رمان خارجی، رمان های انگلیسی ترجمه شده، Finding Sky، دانلود رمان خارجی جدید، Joss Stirling، دانلود بهترین رمان های جهان pdf، دانلود رایگان رمان خارجی عاشقانه، رمان خارجی ترجمه شده، داستان خارجی، داستان ترجمه شده، رمان خارجی، رمان عاشقانه، رمان ترجمه شده، دانلود داستان ترجمه شده، رمان ترجمه شده رایگان،

  • به دلایل قانونی لینک دانلود این کتاب حذف شده است
کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.