دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب با ارتباط مؤثر، فوتبالی شو

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب با ارتباط مؤثر، فوتبالی شو

در کتاب با ارتباط مؤثر، فوتبالی شو به قلم محمدحسین فهیمی در مورد تکنیک‌هایی برای جذاب بودن در میان مخاطبان و هواداران صحبت می‌شود.

در بخشی از کتاب با ارتباط مؤثر، فوتبالی شو می‌خوانیم:

توجه به نظرات و پیشنهاد‌ها
بارها و بارها شاهد بودیم کسانی که در جریان بازی به تیم خودشان گل زده‌اند یا با یک حرکت اشتباه منجر به گل خوردن تیم‌شان شده‌اند. اگر برای خودتان در آن لحظه این چنین اتفاقی بیافتد چه احساسی دارید؟ آیا کل دنیا بر سرتان خراب شده است؟ آیا خودتان را می‌توانید ببخشید؟ آیا نگران سؤالات مربی و دیگران بازیکنان تیم هستید؟ آیا دوست دارید در لحظه‌ای که بدترین کار ممکن را کرده‌اید کسی شما را نصیحت کند؟ ‌

توجه به رفتار بسیاری از بازیکنان بزرگ دنیا که این اتفاق برایشان افتاده است، الگوی مناسبی است تا بتوانیم بعد از این اتفاق روحیه خود را از دست ندهیم و همچنان به ادامه بازی امیداوار باشیم و منتظر لحظه‌ای باشیم تا جبران کنیم. رابین ون‌پرسی در دیدارهای مقدماتی جام ملت‌های اروپا 2016 مقابل جمهوری چک به اشتباه دروازه تیم‌ خودی را باز کرد ولی از بازی ناامید نشد و در ادامه توانست به تیم حریف گل بزند. البته نمونه‌های بسیاری هستند که به عنوان الگو می‌توان به آن‌ها اشاره کرد.

کلمات کلیدی: روانشناسی ارتباطات، فوتبال، دانلود کتاب فوتبالی، اهمیت اخلاق در ورزش، اخلاق در فوتبال، اخلاق ورزشی، فوتبالیست، جایگاه اخلاق در ورزش، اخلاق ورزشی چیست، دانلود مقاله اخلاق در ورزش،

برای دانلود کتاب با ارتباط مؤثر، فوتبالی شو و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.