دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان رهگذر

  • موضوع: رمان
  • ۷۹ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۷
  • ۱۱۲۶۰ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان رهگذر

کتاب رمان رهگذر به قلم ترنم روایت‌گر داستان زندگی دختری دبیرستانی به نام الناز است که به عشق اعتقادی ندارد اما ناخواسته عاشق پسری به نام پارسا می‌شود و....

در بخشی از کتاب رمان رهگذر می‌خوانیم:

همه منتظر نظر من بودن که گفتم: منم موافقم ولی کسی که هر روز باهاش نداشته باشم.
وقتی این حرف و زدم لبخند رضایت رو هم رو لب عرفان و هم الهه دیدم. پدر چیزی نگفت و به مضمون اینکه من خستم از جمع ما رفت. نمی‌دونم دلش می‌خواست فکر کنه یا نه؟ بعد از 20 مین الهه و عرفان هم رفتند و من باز هم به اتاقم پناه بردم و و با عکس مادرم خلوت کردم. صبح شد و بیدار شدم بعد از صبحانه خوردن، به مدرسه راه افتادم، وقتی تعطیل شدم پارسا رو دیدم و پیشش رفتم.
- سلام
- سلام، امروز ناهار بریم کجا؟
- نمیدونم
- باز تو خودتی
قضیه دیشب رو براش توضیح دادم.
- خوب این که گفتی خیلی خوبه که
....

کلمات کلیدی: دانلود رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود کتاب رهگذر، دانلود رمان رهگذر، دانلود رمان ایرانی، داستان فارسی، دانلود داستان ایرانی،

برای دانلود کتاب رمان رهگذر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.