دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی قهرمان من

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی قهرمان من

داستان کتاب صوتی قهرمان من نوشته محمد مهدی اونقی داستان زندگی خانواده‌ای است که خداوند پس از سال‌ها به آن‌ها فرزندی عطا می‌کند. آن‌ها از این نعمت بسیار خوشحال و خرسند هستند اما پس از مدتی کودکشان بیماری سختی می‌گیرد و در بیمارستان بستری می‌شود.

قهرمان من براساس واقعیت درباره‌ی چالش‌های زندگی و چالشی احساسی که برای نویسنده اتفاق افتاده برگرفته شده است. جالب است بدانید نویسنده تنها در سن شانزده سالگی این داستان را نوشته است.

کلمات کلیدی: داستان اجتماعی، دانلود داستان کوتاه، داستان صوتی، داستان کوتاه صوتی، دانلود داستان اجتماعی، کتاب صوتی قهرمان من، کتاب گویا قهرمان من،

برای دانلود کتاب صوتی قهرمان من و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.