دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سایه‌های آرزو

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی دانلود کتاب سایه‌های آرزو

کتاب سایه‌های آرزو به قلم فریبرز یدالهی حکایت انسان سرآسیمه امروز است که نجواهای عاشقانه‌اش به مناجات تبدیل می‌شود.

در این دفتر کلام ساده و روشن که چون آب سیال و روان است شور و شوق جوانی را تداعی می‌کند. درخت، گل، سبزه و طبیعت هریک تشخص و جانی دیگر می‌بایند. شک و ایمان، ترس و امید در هم می‌آمیزند تا حال آدمی را به نمایش گذارند که گاه خود نمی‌داند چه می‌خواهد و چه می‌تواند ولی میل به پرواز و رفتن سوی خانه را همچنان در سر دارد.

در بخشی از کتاب سایه‌های آرزو می‌خوانیم:

بی تو
بی تو من بازیچه‌ای در دست لولوی شبم
بی تو من در قعر ظلمت
بی تو من در دوزخم
بی تو من را لاله نیست
بی تو در دشت شقایق بهرمن یک شاخه نیست
زندگی بی تو مرا کابوس خواب کودکی است
با تو اما
زندگی دارد برایم جلوه‌ها
با تو اما، زندگی دارد امید
زندگی دارد سرور
زندگی یعنی که باید با تو بود
زندگی یعنی که باید با تو بود

کلمات کلیدی: شعر عارفانه، شعر عاشقانه، دانلود مجموعه شعر عاشقانه، دانلود کتاب شعر عاشقانه، شعر معاصر، شعر نو، دانلود شعر اجتماعی، مجموعه شعر، شعر آزاد، دانلود شعر آزاد، دانلود مجموعه شعر، دانلود شعر نو،

برای دانلود دانلود کتاب سایه‌های آرزو و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.