دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب هفت راز ذهن انسان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هفت راز ذهن انسان

کتاب هفت راز ذهن انسان اثر بهامین دادرس به بررسی زندگی انسان‌ها می‌پردازد و با استدلال‌های مختلف خواننده را متوجه می‌سازد که انسان چاره‌ای جز رفتن به سوی خواستنی‌ها و آرزوهای خود ندارد.

در سفر زندگی انسان نیاز دارد تا مسیر را به خوبی بشناسد. هفت راز ذهن انسان دقیقا این مسیرها را روشن می‌کند.

بسیاری از مفاهیم این کتاب برگرفته از سخنرانی‌ها و کتاب‌های اساتید بنام ایران مثل دکتر فرهنگ، دکتر الهی قمشه‌ای،‌ استاد رائفی‌پور و هم‌چنین مباحث قرانی با تفسیر استاد قرائتی است و سعی شده به بیان ساده و روان نوشته شود و درگیر نگارش و شیوه‌ی ادبی نباشد.

کلمات کلیدی: نگرش مثبت، مثبت اندیشی، آرامش در زندگی، رسیدن به خواسته ها، تغییر زندگی، تغییر در خود، مهارت های زندگی، قدرت مغز، ترک عادات بد، مثبت نگری،

  • به دلایل قانونی لینک دانلود این کتاب حذف شده است
کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.