دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب طلب و عشق

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب طلب و عشق

کتاب طلب و عشق اثر بهرام باعزت با زبانی بسیار شیرین و دل‌نشین نگاهی تازه به عشق و دوست داشتن دارد و در ادامه به پدیده‌ی گناه می‌پردازد.

در این کتاب گناه امری لایتجزا و لاینفک از وجود آدمی بر شمرده شده و نردبانی برای هبوط او به کره‌ی خاکی و آغاز زندگی است، از آنجا که زندگی امریست مبارک، بنابراین گناه که جریان دهنده‌ی زندگی است نمی‌تواند نامبارک قلمداد شود.

پس به بیانی دیگر خدا خودش گناه را جلوی پای انسان قرار داده تا به این وسیله بخشندگی و غفوری و رحیمی‌اش را ثابت کند و از این نظر گناه امری معتبر و دارای اعتبار است...

در قسمتی از کتاب طلب و عشق می‌خوانیم:

عشق را نمی‌توان در ھیچ دانشگاه و کلاسی تحصیل کرد و نمی‌توان از ھیچ مکتب و کتاب‌ و دفتری فرا گرفت بلکه باید از طریق پی بردن به مقام مظھریت انسان، به قدری معرفت اندوخت که ھستی و جھان چنانچه ھست در نگاه و بینش جلوه گری کند. غلبه‌ی معرفت، به انسان بلاغتِ دیدن ھدیه می‌کند و جھان و ھستی به شکل واقعی خودش که عاری از بدی و زشتی و آلودگی و کدورت است خودنمایی می‌کند.

کلمات کلیدی: تعریف عشق، معنی عشق، گناه عشق، انواع عشق، تعریف واقعی عشق، عشق و گناه، عشق از دیدگاه خدا، تعریف دوست داشتن، love، عاشقی کردن، فلسفه عشق،

  • به دلایل قانونی لینک دانلود این کتاب حذف شده است
کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.