دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی شوخی‌های گرمازدگی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی شوخی‌های گرمازدگی

کتاب صوتی شوخی‌های گرمازدگی اثر آلبرتو موراویا زندگی مردی را روایت می‌کند که مسئولیت‌های سخت و زیادی را به دوش می‌کشد.

آلبرتو موراویا (Alberto Moravia)، یکی از رمان‌نویسان برجسته ایتالیا در سده‌ی بیستم بود. موضوعات آثار او جنسیت، بیگانگی و وجودگرایی بود. معروف‌ترین کتاب او رمان ضد فاشیستی دنباله‌رو است.

در قسمتی از کتاب صوتی شوخی‌های گرمازدگی می‌شنویم:

تابستان که می‌رسد همیشه هوس فرار به سرم می‌زند شاید چون هنوز جوانم و تا به حال نتوانسته‌ام به خودم این حقیقت را بقبولانم که شوهری هستم و پدر خانواده‌ای. در تابستان در خانه‌های ثروتمندان صبح پنجره‌ها را می‌بندند و هوای تازه‌ی شب در اتاق‌های وسیع و تاریک می‌ماند

 

کلمات کلیدی: کتاب صوتی شوخی های گرمازدگی، دانلود کتاب صوتی شوخی های گرمازدگی، داستان کوتاه شوخی های گرمازدگی، کتاب گویا شوخی های گرمازدگی، Alberto Moravia، داستان کوتاه صوتی شوخی های گرمازدگی،

برای دانلود کتاب صوتی شوخی‌های گرمازدگی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.