دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چکید‌ه‌ی مجموعه‌ی مقالات دوازدهمین گردهمایی انجمن ترویج زبان و ادب فارسی ایران

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چکید‌ه‌ی مجموعه‌ی مقالات دوازدهمین گردهمایی انجمن ترویج زبان و ادب فارسی ایران

کتاب چکیده‌ی مجموعه مقالات دوازدهمین گردهمایی بین‌المللی انجمن ترویج زبان و ادب فارسی ایران، شامل 12 جلد کتاب جدا از هم است که براساس نام نویسندگان تقسیم‌بندی شده و یک جلد مجموعه چکیده مقالات می‌باشد.

این مجموعه به کوشش دکتر خلیل بیگ زاده دبیر علمی گردهمایی، دکتر الیاس نورایی دبیر اجرایی گردهمایی و دکتر عبدالرضا نادری‌فر معاون دبیر اجرایی گردهمایی از اعضای هیأت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه و همت دبیرخانه‌ی انجمن ترویج زبان و ادب فارسی شعبه‌ی کرمانشاه در دانشگاه رازی آماده شده و فایل PDF آن توسط دبیرخانه گردهمایی به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد. امید داریم که این مجموعه بتواند به عنوان مرجعی مناسب در پژوهش‌های بعدی پژوهشگران در زمینه‌ی زبان و ادبیات فارسی نقش ارزنده‌ای داشته‌ باشد.

کلمات کلیدی: همایش ترویج زبان و ادبیات فارسی کرمانشاه، دوازدهمین همایش ترویج زبان فارسی، کتاب ترویج زبان و ادب فارسی، مقالات ترویج زبان و ادب فارسی، مجموعه مقالات،

برای دانلود کتاب چکید‌ه‌ی مجموعه‌ی مقالات دوازدهمین گردهمایی انجمن ترویج زبان و ادب فارسی ایران و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.