دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کرانه‌ی عشق: خانه‌تکانی کامپیوتر خانگی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کرانه‌ی عشق: خانه‌تکانی کامپیوتر خانگی

کتاب کرانه‌ی عشق: خانه‌تکانی کامپیوتر خانگی شامل یادداشت‌ها و دیدگاه‌های مسعود خیام درباره حوزه‌های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی و سیاسی منتشر شد.

در این کتاب مسعود خیام یادداشت‌ها و دیدگاه‌های خود را درباره موضوعات مختلف اجتماعی، فلسفی، فرهنگی، علم صنعت و فن‌آوری، فرهنگ اجتماع و سیاست، خط و زبان فارسی، موسیقی، نقاشی، نقد و نمایش فیلم، نقد کتاب و شعر، یاد بعضی از نفرات و... تدوین کرده و به چاپ رسانده است.

در قسمت آغازین کتاب کرانه‌ی عشق می‌خوانیم:

این کتاب نوع دیگری از تاریخ شفاهی ‌است. اینجا و آن جای کامپیوترم خروارها مطلب ریز و درشت پیدا می‌شود. خیلی یه قل دو قل کردم که آیا چاپ کنم یا نه. تعدادی قبلا در مطبوعات چاپ شده، بعضی‌هاش نامه‌های خصوصی‌ است، بینشان سخنرانی و گپ و گفت و مقاله و قصه و نمایش‌نامه و خلاصه همه جور جنسی پیدا می‌شود و البته همه‌اش در یک جلد جا نمی‌شود. این تردیدها ضرورت نویسندگی‌ست. امروز که قدم پیش گذاشته‌ام، در این فله ریز و درشت چندان دست نبرده‌ام.

کلمات کلیدی: یادداشت های مسعود خیام، مقاله های مسعود خیام، دانلود کتاب فرهنگی، دانلود کتاب اجتماعی، فرهنگ ایرانی، مقالات فرهنگی، مقالات اجتماعی، مقاله های فارسی،

برای دانلود کتاب کرانه‌ی عشق: خانه‌تکانی کامپیوتر خانگی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.