دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کارآگاه هارپاک - قاتل پدر کیست؟

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کارآگاه هارپاک - قاتل پدر کیست؟

کتاب کارآگاه هارپاک - قاتل پدر کیست؟ نوشته غفور شکوهی داستان مردی است به نام شهریار که پدرش خودکشی کرده اما او فکر می‌کند که به قتل رسیده و در جستجوی قاتل پدرش است.

در قسمتی از کتاب کارآگاه هارپاک - قاتل پدر کیست؟ می‌خوانیم:

فرهاد: چی پیدا کردی؟
شهریار: وصیت نامه پدرمه
فرهاد: چی نوشته؟
شهریار: تو این وصیت نامه قسمتی از اموالش را به من داده و بقیش را تقسیم کرد.
فرهاد: اینکه عجیب نیست.
شهریار: ولی وقتی مُرد اموالی نداشت.
فرهاد: پس چرا وصیت نامه نوشت؟
شهریار: اون درست نوشت.
فرهاد: یکم بیشتر بگو تا متوجه بشم.
شهریار: چقد گیجی! در واقع پدرم موقعی که این را نوشت هنوز ۵۰ درصد کارخونه را داشت ولی یکی اونا را بالا کشید.
فرهاد: یعنی کار کیه؟
شهریار: کار سهرابه.
فرهاد: از کجا این را میگی؟
شهریار: وقتی به سهراب گفتیم، که پدر خودکشی نکرد، و یکی اون را کشت! کف دستاش عرق کرد و مردمک چشمش بزرگ شد و سعی کرد خودش را خونسرد نشون بده خوب هم این کار کرد اما بیش از حد خودش را خونسرد نشون داد طوری که وقتی شنید هیچ سوالی در مورد اینکه از کجا فهمیدیم نپرسید معلومه که دوست داشت زودتر از پیشش بریم و در ضمن من اون را از بچگی میشناسم وقتی استرس داره پاش تیک عصبی داره و مدام کف پاش را آروم میزد زمین.

کلمات کلیدی: داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه قاتل پدر کیست، دانلود داستان، دانلود داستان کارآگاه هارپاک،

برای دانلود کتاب کارآگاه هارپاک - قاتل پدر کیست؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.