دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رویابین

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رویابین

داستان کتاب رویابین نوشته مهدی تاجی برشی از زندگیِ شخصیتی است که قربانیِ رؤیای خود می‌شود. کسی که به گوشه‌ی تنهایی خزیده، از واقعیات زندگی در حال جریان و محیط پیرامونش بریده و در خوابی شیرین فرو رفته است و برای خود رؤیایی ساخته است و با نگاه تک بعدی‌اش به آن خیره و رؤیابین شده است.

این داستان نقدِ محترمانه‌ای است بر زندگی، افکار و شخصیت این رؤیابین و البته نقد محکم‌تری بر جامعه و زمانه‌اش، از نویسنده‌ای که شاید رؤیابینی از ته چاه باشد. با نگاهی گذرا و ادای دینی ناچیز به آثار ماندگارِ ادبیات جهان به ویژه بوف کور، اثر هنرمندانه و جاودان رؤیابینِ بزرگ؛ صادق هدایت، به این امید که شاید بیدار باشی برای واقع‌بینی دیگران باشد. با ذکر این نکته که شاید در وجود هر کسی یک رؤیابین بالقوه و یا حتی بالفعل وجود داشته باشد. در وجود شما چطور؟ نیست؟! هست؟

در قسمتی از کتاب رویابین می‌خوانیم:

در زندگی فکرهایی هست که مثل خوره روح را آهسته درانزوا می‌خورد و می‌تراشد. این فکرها غالبا رویاهایی گذرایی هستند که پیش از آنچه که باید به آن‌ها ارزش داده می‌شود و ماندگار می‌شوند.
مثل خوره‌ای مغز آدمی را می‌خورند و از گرفتن تصمیم درست باز می‌دارند. این رویاها همیشه در عالم واقعیت به شکل کابوس‌های هولناکی ظاهر می‌شوند و زندگی آدمی را سیاه می‌کنند. من فقط به یکی از این فکرها اشاره می‌کنم که مثل خوره به جانم افتاد تا خودم زندگیم را تباه کنم. رویا...، رویا...، رویا... .

کلمات کلیدی: رمان عاشقانه، رمان اجتماعی، دانلود رمان عاشقانه، رمان رویابین، دانلود pdf رمان قصه رویابین، رؤیابین، رمان رؤیابین، دانلود رمان رؤیابین،

برای دانلود کتاب رویابین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.