دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی روی بام‌ها

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی روی بام‌ها

کتاب صوتی روی بام‌ها اثر گرهارد تسورنتس روایتی ملموس و صمیمانه از دوران زندگی نویسنده در آلمان شرقی‌ست.

روایتی حدیث‌نفس گونه‌ از شرایط زندگی نویسنده‌ای در مجموعه آپارتمانی فقیرانه‌ی رو به ویرانی در شهر قدیمی لایپزیگ و رابطه انسانی و بی‌تکلف نویسنده با زن صاحب‌خانه کور پنجاه ساله و گربه‌اش که بسیار تاثیرگذار از کار درآمده و در یاد خواننده می‌ماند.

گرهارد تسورنتس (Gerhard Zwerenz) یک سیاست‌مدار اهل آلمان است که در خانواده‌ای کارگری در آلمان زاده شد. پس از پایان تحصیلات متوسطه و با شروع جنگ جهانی دوم، به جبهه‌ اعزام شد و چندی بعد به اسارت ارتش روسیه در آمد. در ۱۹۴۸ به آلمان (شرقی) بازگشت و به خدمت نیروهای پلیس درآمد، سپس در لایپزیگ به تحصیل فلسفه رو آورد.

در قسمتی از کتاب صوتی روی بام‌ها می‌شنویم:

این اواخر قبل از آنکه مجبور به ترک لایبزیک شوم در یک اتاق زیر شیروانی واقع در طبقه‌ی چهارم یک عمارت اجاره‌ای در خیابان والته زندگی می‌کردم. عمارت آنقدرها هم کهنه نبود و من تقریبا حدس میزدم که بیشتر از 100 سال از عمرش نمی‌گذشت. شکل ظاهری‌اش هم با ساختمان‌های دیگری محل چندان تفاوتی نداشت. ظاهرش صاف و بی‌زاویه بود. پله‌های تاریکی داشت که بوی نا می‌داد و روی دیوارش از شدت رطوبت قارچ‌های سبز رنگی روییده بود...

کلمات کلیدی: داستان کوتاه صوتی روی بام‌ها، کتاب صوتی روی بام‌ها، داستان کوتاه روی بام‌ها، کتاب صوتی داستان، دانلود کتاب صوتی، کتاب گویا روی بام‌ها، دانلود کتاب صوتی روی بام‌ها،

برای دانلود کتاب صوتی روی بام‌ها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.