دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان پر زدم به سوی تو

  • از: نادیا عثمانی
  • موضوع: رمان
  • ۱۰۹ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۶
  • ۴۲۶۲ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان پر زدم به سوی تو

کتاب رمان پر زدم به سوی تو نوشته نادیا عثمانی داستان جوانی را حکایت می‌کند که عشقش را از دست می‌دهد و در آن راه سختی‌های زیادی تحمل می‌کند.

با گذر زمان عشق دوباره به سراغ او می‌آید و عاشق دختر دیگری می‌شود و در آنجا داستان دیگر عشق او آغاز می‌شود که باز برای رسیدن به عشقش سختی‌های زیادی را تحمل می‌کند و با مخالفت خانواده‌اش مواجه می‌شود و روزی که تصمیم نهایی خودش را می‌گیرد که تحت هر شرایطی به عشقش برسد ولی همان روز اتفاق ناگواری رخ می‌دهد و...

در قسمتی از رمان پر زدم به سوی تو می‌خوانید:

چندین بار خواسته بود از علاقه‌اش با او صحبت کند اما او هیچ وقت رو بهش نمی‌داد تا کم‌کم عشق نیز سراغ او رفته و او را عاشق‌تر کرد. مثل همیشه در حیاط دانشگاه نشسته و کتابی را می‌خواند. طرف او رفت و با لحنی دوست داشتنی گفت:
سلام اجازه می‌دهید صاحب دلتون شوم؟
سلام تو بردی تسلیم!
و هردو با یک صدا خندیدند و از همان روز عاشق همدیگر شده بودند. روزی که همدیگر را نمی‌دیدند به سختی بر آن‌ها می‌گذشت همیشه بیشتر اوقات را با یکدیگر سپری می‌کردند و تنها شب آن‌ها را از هم دور می‌کرد علی به چشمان صاف شیدا خیره شده بود و حرفی نمی‌زد، شیدا لبخند زیرکی زد و با حالتی که وانمود می‌کرد با او قهر است پشت به او کرد و چند قدم از او فاصله گرفت:
علی من از دست تو خیلی دلخورم چون تا منو می‌بینی چیزی نمیگی فقط خیره به من میشی چرا؟

کلمات کلیدی: رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، دانلود رمان پر زدم به سوی تو، رمان پر زدم به سوی تو، رمان رمانتیک،

برای دانلود کتاب رمان پر زدم به سوی تو و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.