دسته‌بندی کتاب‌ها
ارسال کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب شربت ذرت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب شربت ذرت

کتاب شربت ذرت نوشته اسماعیل پورکاظم شامل مجموعه‌ای از عناوین مقالات علمی کاربردی در زمینه گیاهان داروئی و صنایع غذایی است.

مطالب این مجموعه دربرگیرنده نتایج تحقیقات و پژوهش‌هایی است که از مقالات و کتب منتشره از معتبرترین مراکز علمی جهان جمع آوری، ترجمه و تدوین گردیده‌اند تا بدین وسیله پاسخگویی بخشی از نیاز دانش پژوهان و علاقمندان حیطه علوم کشاورزی باشد.

کتاب "شربت ذرت" از موضوعات زیر تشکیل یافته است:

1) عصاره و شربت ذرت
2) شربت افرا
3) استیویا؛ گیاه برگ عسلی
4) رازک
5) بلادونا
6) جین سینگ؛ گیاه انسان نما
7) سیب زمینی ترشی
8) فلفل سبز
9) سیب زمینی شیرین
10) یام؛ سیب زمینی شیرین هندی
11) سیب زمینی رنگی
 

کلمات کلیدی: محصولات کشاورزی، زراعت، شربت ذرت، خواص شربت ذرت، کاشت ذرت شیرین، طرز تهیه ذرت شیرین، تولیدات کشاورزی، دالنود کتاب کشاورزی،

برای دانلود کتاب شربت ذرت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب و کتاب صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.