دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان هرگز به احساسم شلیک نکن - جلد دوم

  • موضوع: رمان
  • ۲۲۳ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶
  • ۳۷۷۷ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان هرگز به احساسم شلیک نکن - جلد دوم

در جلد دومد کتاب رمان هرگز به احساسم شلیک نکن الهام از تهران برای مدتی طولانی دور می‌شود و با مادرش به شیراز می‌روند. الهام به این فکر می‌کند که جایشان امن است یا نه، ولی رابرت هنوز هم دنبال اوست و دردسرای خیلی بزرگ تری در انتظار الهام است. عشق دیوانه‌وار الهام به کامیار باعث میشود که الهام برای دیدن دوباره ی محبوبش تا آخرین توانش بجنگد.

در قسمتی از کتاب رمان هرگز به احساسم شلیک نکن می‌خوانید:

به لبخند گرمش نگاه کردم و منم لبخند زدم. به چهارمین نقاشی از کامیار... از بیکاری انقدر تمرین کرده بودم که در عرض دو ساعت میتونستم هر قیافه ای رو به آسونی بکشم. چشمای کامیار منو زیر نظر داشتن، انقدر طبیعی که نگاهمو دزدیدم. به صندلی تکیه دادم و به حیاط نگاه کردم. هوا بی نظیر بود و آسمون نیمه ابری. وسایل طراحیمو کنار دستم گذاشتم و با پام شروع کردم به تکون تاب. چشامو بستم و نفس عمیقی کشیدم... سکوت اونجا با صدای ماشینایی که بعضی اوقات از مقابل در خونه رد میشدن میشکست. در کل محله ی ساکت و آرومی بود. سلیقه‌ی کامیارو تحسین میکردم.
-الهام خانوم؟
از روی شونه به پشت سرم نگاه کردم: بله؟
-برات عرق بهار نارنج آوردم.
لبخند عریضی زدم: به به، دست شما درد نکنه بی بی خاتون!
لیوانو از داخل سینی برداشتم و دوباره تشکر کردم. با شیطنت به نقاشیم زل زد: عاشق شدی
الهام؟
پوزخند زدم: نه بی بی، این عکسه رو از خودم کشیدم.

کلمات کلیدی: رمان اجتماعی، دانلود رمان هرگز به احساسم شلیک نکن، دانلود pdf رمان هرگز به احساسم شلیک نکن، رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، دانلود رایگان کتاب هرگز به احساسم شلیک نکن،

برای دانلود کتاب رمان هرگز به احساسم شلیک نکن - جلد دوم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.