دسته‌بندی کتاب‌ها
ارسال کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان هرگز به احساسم شلیک نکن - جلد اول

  • موضوع: رمان
  • ۲۲۶ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶
  • ۳۲۵۱ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان هرگز به احساسم شلیک نکن - جلد اول

کتاب رمان هرگز به احساسم شلیک نکن داستان دختری به نام الهام است که تنها چیزی که به ذهنش می‌رسد انتقام است، انتقام تنها خواهرش الهه که به دست شوهر آمریکائیش به طرز وحشیانه‌ای به قتل رسیده است.

وقتی ماجرا به گوش همه می‌رسد، یکی از دوستان صمیمیش پیش او می‌رود و به او می‌گوید که می‌تواند روی کمکش حساب کند. وقتی که الهام به فرودگاه میرسد آن جا با مرد جدی و قد بلندی مواجه میشود که خودش را کامیار معرفی می‌کند که از طرف خواهرش که دوست الهام محسوب می‌شود آمده است.

الهام با اعصابی داغون میفهمد مجبور است با کامیار به آمریکا برود. نمی‌تواند از دستش هم خلاص بشود، پس همان جا در دلش قسم میخورد که رابرت، شوهر خواهرش را خودش پیدا کند و بعد از اینکه به حسابش رسیدگی کرد به پلیس تحویلش بدهد بدون اینکه به کمک کامیار نیازی داشته باشد. ولی آن جا اتفاقای زیادی انتظارش را می‌کشد که خودش به تنهایی از پس هیچ کدومشان برنمیاد، ولی کامیار به خاطر شغل خاصش که الهام از آن بی خبر است قدرت این را دارد که همزمان هم از جان الهام محافظت کند و هم به دنبال رابرت بگردد.

در قسمتی از کتاب رمان هرگز به احساسم شلیک نکن می‌خوانید:

موبایلم از دستم سر خورد و روی زمین افتاد. صدای مامان هنوزم تو گوشم می‌پیچید که با هق هق می‌گفت: الهی بمیرم براش... میگن اون از خدا بی خبر رگای دستاشو زده بوده... بعد تو چشماش اسید ریخته بوده... بعد حلق آویزش کرده و تموم بدنشو با تفنگ سوراخ سوراخ کرده... الهی خیر نبینه...
سرم گیج رفت و روی زمین ولو شدم. صدای جیغ کارمندام رفت آسمون: خانوم مالکی!

کلمات کلیدی: رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، دانلود رایگان کتاب هرگز به احساسم شلیک نکن، دانلود رمان هرگز به احساسم شلیک نکن، دانلود pdf رمان هرگز به احساسم شلیک نکن،

برای دانلود کتاب رمان هرگز به احساسم شلیک نکن - جلد اول و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب و کتاب صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.