دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان تلخی به طعم عشق

  • از: سمانه بازاری
  • موضوع: رمان
  • ۱۱۸ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶
  • ۸۱۸۹ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان تلخی به طعم عشق

کتابتلخی به طعم عشق نوشته سمانه بازاری درباره‌ دخترانی است که در نوزادی داخل بیمارستان توسط فردی با هم عوض شده‌اند و اکنون پس از سال‌ها فاطمه متوجه این حقیقت می‌شود و با بازگو شدن این حقیقت اتفاقات خوب و بد زیادی را پشت سر می‌گذارد.

در قسمتی از رمان تلخی به طعم عشق می‌خوانیم:

"پول" تنها چیزی بود که می‌توانست باشد. مردم برای بدست آوردنش برادر کشی هم می‌کردند دیگر تغییر سرنوشت دو نوزاد که چیزی نبود.
فاطمه با پاهایی سست و خسته قامت راست کرد و کسی ندید قامت خمیده‎‌ای که غرورش اجازه نمی‌داد تا به نمایش بگذارد.
با قدم های شل و وارفته به سمت در خروجی رفت انگار پاهایش نمی‌کشید که برود. دلش نمی‌خواست دیگر پا به خانه‌ای بگذارد که حال میدانست مادری که با روی باز از او استقبال می‌کند مادر او نیست.
یعنی هیچ وقت نبود...
دلش نمی‌خواست به خانه‌ای برود و کنار پدری بنشیند که هیچ وقت پدرش نبود...
و اما عقلش می‌خواست سیلی محکمی به دلش بزند تا از این هوس ها نکند تا دیگر هوس برنگشتن به خانه را نکند.
آنجا خانه‌ی او بود افراد آن خانه هم خانواده او...
بی خود به دلش بد راه می‌داد..
مگر می‌شد؟...

کلمات کلیدی: رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، دانلود رمان تلخی به طعم عشق، دانلود pdf رمان تلخی به طعم عشق، دانلود رایگان کتاب تلخی به طعم عشق، رمان اجتماعی،

برای دانلود کتاب رمان تلخی به طعم عشق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.