دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب راهنمای آمادگی جسمانی در دوران بارداری و پس از آن

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب راهنمای آمادگی جسمانی در دوران بارداری و پس از آن

کتاب راهنمای آمادگی جسمانی در دوران بارداری و پس از آن نوشته کیوان شعبانی مقدم در مورد بارداری است که یک زمان عجیب، شگفت‌انگیز و حتی جادویی در زندگی زنان است.

فعالیت بدنی منظم در این دوران می‌تواند خیلی راحت به شما برای تمام کردن آن با نگرانی کمتر درباره سلامت و یا مشکلات کمک کند. هدف از تمرین در طول بارداری حفظ بخشی از آمادگی بدنی شما می‌باشد. بارداری زمانی برای تلاش و افزایش ظرفیت هوازی یا قدرت عضلانی شما نیست. باوجودی‌که بسیاری از برنامه‌های آمادگی جسمانی در این دوران ایجاد شده‌اند، ولی هیچکدام از آن‌ها با نیازهای خاص زنان باردار فعال منطبق نبوده است. چشم‌انداز کلی این کتاب، برنامه حفظ آمادگی ویژه برای زنان باردار، با هدف سلامت و ایمنی شما و کودکان است. هر زن باردار می‌تواند با استفاده از این کتاب راهنما، منبع خوبی از اطلاعات برای تمرین در طول حاملگی داشته باشد.

کلمات کلیدی: بارداری، زنان و زایمان، حاملگی، آمادگی جسمانی دوران بارداری، ورزش های دوران بارداری، ورزش های دوران بارداری و پس از زایمان، آمادگی جسمانی دوران بارداری و سلامت مادر،

برای دانلود کتاب راهنمای آمادگی جسمانی در دوران بارداری و پس از آن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.