دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب استانداردها و ابعاد فضاها و اماکن رشته‌های ورزشی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب استانداردها و ابعاد فضاها و اماکن رشته‌های ورزشی

در کتاب استانداردها و ابعاد فضاها و اماکن رشته‌های ورزشی، نوشته کیوان شعبانی مقدم ضمن بیان موضوع انتخاب اماکن ورزشی براساس موقعیت جغرافیایی، مباحثی مانند سطوح و کف‌پوش‌های ورزشی، دمای اماکن و فضاهای ورزشی و خط‌کشی زمین‌های ورزشی را مطرح و بررسی شده است.

به طور کلی، هنگام تعیین و انتخاب مکان اصلی استقرار ورزشگاه‌ها، شرایطی مانند جانمایی نما، عوامل طبیعی، آب و هوا و عوامل مصنوعی را باید در نظر گرفت. برای رشته‌های ورزشی مختلف، استانداردها و فضای مکان ورزشی تفاوت دارد. برای مثال استانداردهای ویژه‌ای برای هر رشته ورزشی وجود دارد که نوع کف‌پوش را تعیین می‌کند.

در پایان کتاب نیز، استانداردهای رشته‌های مختلف ورزشی مانند شمشیربازی، تنیس، کن‌دو و سوارکاری ارائه شده است.

کلمات کلیدی: تجهیزات ورزشی، کتاب شناخت تاسیسات و اماکن ورزشی، چگونگی حفظ و نگهداری اماکن ورزشی، مدیریت اماکن و تجهیزات ورزشی، شناخت تاسیسات و اماکن ورزشی،

برای دانلود کتاب استانداردها و ابعاد فضاها و اماکن رشته‌های ورزشی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.