دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب عاشورا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب عاشورا

کتاب عاشورا نوشته ناصر مکارم شیرازی به‌راستی کتابی است کامل و محققانه و امروزین درباره‌ی غم انگیزترین و زیباترین و پرشکوه‌ترین حماسه‌ی بشری است.

در قسمتی از کتاب عاشورا می‌خوانید:

مراسم عزاداری عاشورای حسینی که هر سال باشکوه‌تر و فراگیرتر از سال قبل در میان اشک و اه عاشقان مکتب سالار شهیدان برگزار می‌شود نباید ما را از روح حماسی آن غافل سازد. اگر یک نگاه اجمالی ولی با دقت به تاریخ کربلا از روز نخست تا امروز بیفکنیم شاهد تغییر فاحشی در برداشت‌های پیرامون این مکتب از این تاریخ خواهیم بود.

در‌آغاز، عاشورا به صورت یک حماسه ظهور کرد، سپس فقط به صورت یک حادثه غم‌انگیز توام با اشک و آه درآمد و در قرن اخیر بار دیگر چهره‌ی آغازین خود را بازیافت یعنی در میان سیل اشک عاشقان مکتب حسینی، روح حماسی خود را نیز آشکار ساخت و توده‌های مسلمین را به حرکت درآورد.

کلمات کلیدی: عاشورا، کربلا، داستان کربلا، قیام امام حسین، قیام کربلا، شهادت امام حسین، حادثه عاشورا، امام حسین، داستان عاشورا،

برای دانلود کتاب عاشورا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.