دسته‌بندی کتاب‌ها
ارسال کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان همه حالتو می‌پرسن

  • موضوع: رمان
  • ۳۳۴ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۶
  • ۱۰۱۷۸ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان همه حالتو می‌پرسن

داستان کتاب رمان همه حالتو می‌پرسن درمورد زنی است به نام هستی که از همسرش جدا شده است. اندکی به زندگی بعد از جداییش و مشکلاتش و علت جداییش اشاره می‌شود و کمی هم به تاثیر انتخاب‌های اشتباه در زندگی هستی خوشبخت در این قصه پرداخته می‌شود.

در قسمتی از رمان همه حالتو میپرسن می‌خوانید:

با صدای شایان، چشم از دور شدن محمدرضا برداشتم.
- هنوزم که با غریبه‌ها گرم می‌گیری...
نگاهش کردم. اخم کرده بود. نمی‌خواستم چیزی بگم تا عصبی بشه و مروارید رو ببره. می شناختمش. میدونستم دنبال بهانه می‌گرده تا اذیت کنه و نمی‌خواستم این بهانه رو به دستش بدم. نمیخواستم با وجود مروارید اذیتم کنه. تنها نقطه ضعف من در مقابل شایان، مروارید بود.
- من فقط سلام کردم.
به شایان ربطی نداشت. اما به خاطر مروارید کوتاه می‌اومدم. سر تکون داد.
- بچه رو بده من...
وسط حرفش پریدم.
- تو رو خدا بذار شب پیشم بمونه.
پوزخند زد.
- بذار حرفم تموم شه بعد التماس کن.
مکثی کرد.
- بده میارمش بالا کمرت درد می‌گیره.

کلمات کلیدی: دانلود رمان اجتماعی، دانلود رایگان کتاب همه حالتو می‌پرسن، رمان اجتماعی، دانلود رمان همه حالتو می‌پرسن، رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه،

برای دانلود کتاب رمان همه حالتو می‌پرسن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب و کتاب صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.