دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان مرد کوچک

  • موضوع: رمان
  • ۲۱۳ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۶
  • ۳۵۲۳ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان مرد کوچک

کتاب رمان مرد کوچک داستان پسری است به نام میلاد که در کودکی تصادف می‌کند و به مدت 13 سال از زندگی و کودکیش را به دلیل تصادف از دست می‌دهد و با یک معجزه بعد از این همه سال از خواب عمیق بیرون می‌آید اما بعد از سیزده سال هنوز بچه است… یک بچه‌ی بیست ساله… سیزده سال کودکی‌اش را خواب بود… حالا که او بیدار شده است نباید توقع داشته باشیم بزرگ باشد… او یک مرد است… یک مرد کوچک!

در قسمتی از رمان مرد کوچک می‌خوانید:

سماوات به پشتی مبل تکیه داد و گفت: با توجه به آزمایش‌هایی که روش انجام دادیم؛ خوشبختانه ازلحاظ نخاعی و سی ستم گوارشی هیچ مشکلی نداره؛ اما سیزده سال خواب بوده و بدنش، مفصل‌هاش و استخوان‌هاش خشک شدن!
نیاز به یه دوره‌ی درازمدت فیزیوتراپی داره. البته با توجه به اسعتمرار و رفت‌وآمد همیشگی شما در این سیزده سال صبر و شکیبایی تون قابل تحسینه. مسلماً از حالا به بعد با نیروی مضاعفی بهش کمک می‌کنید.
محمد کلافه گفت: دکتر حرف اصلی تون و بزنید. سماوات نفس عمیقی کشید و گفت: میلاد بعد از سیزده سال هنوز بچه است یه بچه‌ی بیست‌ساله. سیزده سال کودکی شو خواب بود و حالا که بیدار شده نباید توقع داشته باشیم بزرگ باشه اون یک مرد؛ یک مرد کوچک! مازیار مات دکتر شده بود. او کاملاً درست می‌گفت.
سماوات ادامه داد: برای شناختن خودش و فکر و منطقش احتیاج به یک مشاور دارید. به هر حال اون فکر میکنه هفت سالشه!  باید کم کم براش هضم کنید که اون سیزده سال در کما بوده و حتی سواد خواندن و نوشتن هم نداره. کودکی نکرده و خیلی مسائل دیگه که...

کلمات کلیدی: رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، دانلود رمان اجتماعی، دانلود رایگان کتاب مرد کوچک، رمان اجتماعی، دانلود رمان مرد کوچک،

برای دانلود کتاب رمان مرد کوچک و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.