دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ایستگاه زمان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ایستگاه زمان

کتاب ایستگاه زمان به قلم حمزه علی عبداللهی به تحریر در آمده است. عبداللهی در این اثربا استناد به آیات قرآن مجید اثبات می‌کند، زمان در عالم برزخ برای بشر متوقف می‌شود. یعنی در عالم برزخ زندگی برای بشر (مرده‌ها) وجود ندارد. پس عالم برزخ ایستگاه زمان است.

در بخشی از کتاب ایستگاه زمان را می‌خوانید:

چند سالی بود عالم برزخ، برای ما سؤال می‌تراشید، یک روز در محفل تفسیر قرآن، استاد علامه‌ی فقید حضرت آیت الله صائنی حضور داشتیم. حدیثی از رسول خدا و امام علی که «خواب برادر مرگ است» در ذهن ما بود. با مقدمه‌ی ایشان بر تفسیر آن روز، در خصوص زندگی برزخی گره خورد. همین امر عامل گردید از درس آن روز غافل شدیم. لذا همان وقت قرآن را ورق زدیم، ائتلاف‌هایی از آیات قرآن و این حدیث را درک کردیم. سپس تصمیم جدی برای تحقیق در این موضوع گرفتیم … از آنجا که، هزار و چهارصد سال است، تمام علمای بزرگ و دانشمندان اسلامی بر این باور بوده و هسسند؛ در عالم برزخ «زندگی» وجود دارد و حتی بر کیفیت زندگی در آن سخن گفته و قلم زده‌اند. لکن تا کنون کس را سراغ نداریم، نتیجه حاصل تحقیق ما را به‌دست آورده باشد. به همین دلیل، کسانی که کتابت حاضر را مطالعه می‌کنند، عاجزانه از عزیزان درخواست می‌شود مطلب حاضر را فقط با دید یک نظریه مطالعه بفرمایند، نه به‌عنوان یک نتیجه علمی. مادامی که برای اهل فن و مطالعه، موضوع حاضر صحت علمی پیدا نکرده است از پذیرفتن آن تحت عنوان اعتقاد و یا نتیجه‌ی علمی امتناع ورزند. لذا در همین راستا حدیثی از رسول خدا متذکر می‌شویم، که فرمودند «هر کس بدون علم به عمل برخیزد پیش از آنکه اصلاح بکند، سبب تباهی می‌گردد.

کلمات کلیدی: علوم ماورا، ماوراءالطبیعه، برزخ، عالم برزخ، دانلود کتاب ایستگاه زمان، معنی برزخ، مفهوم مرگ در قرآن، مفهوم خواب و رویا در قرآن، مفهوم برزخ در قرآن، ایستگاه زمان،

برای دانلود کتاب ایستگاه زمان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.