دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب The World as I See It

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب The World as I See It

کتاب The World as I See It مجموعه کامل مقالات، آدرس‌ها و اعلامیه‌های آلبرت انیشتین را نشان نمی‌دهد. این یک انتخاب با یک شی قطعی است. یعنی، برای دادن یک عکس از یک مرد. امروزه این مرد بر خلاف قصد خود، به گرداب سرسپردگی‌های سیاسی و تاریخ معاصر کشیده می‌شود. در نتیجه، اینشتین در حال تجربه سرنوشتی است که بسیاری از مردان بزرگ تاریخ تجربه کرده‌اند، شخصیت و عقاید او به صورت کاملاً تحریف شده به جهان نمایش داده می‌شود.

جلوگیری از این سرنوشت، موضوع واقعی این کتاب است. این یک آرزوی است که دائما توسط دوستان انیشتین و عموم مردم بیان شده است. این شامل کار متعلق به تاریخ‌های مختلف است. مقاله در "بین‌المللی علم" از سال 1922، آدرس "اصول تحقیقات علمی" از سال 1923، "نامه به عرب" از سال 1930 و حوزه‌های گوناگونی که توسط اتحاد شخصیتی که پشت همه‌ی این سخنان قرار می‌گیرد برگزار می‌شود. آلبرت اینشتین به بشریت، در یک دنیای صلح آمیز از مشارکت متقابل و در مأموریت عالی علوم معتقد است. این کتاب به عنوان یک درخواست برای این باور در یک زمان است که هر یک از ما را مجبور می‌کند تا نگرش ذهنی و عقایدش را اصلاح کند.

کلمات کلیدی: فلسفه جهان بینی، دانلود کتاب رایگان فلسفه، اندیشه های آلبرت انیشتین، نظریه های علمی آلبرت انیشتین، دانلود کتاب آلبرت انیشتین، کتاب های آلبرت انیشتین، کتاب The World as I See It،

برای دانلود کتاب The World as I See It و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.