دسته‌بندی کتاب‌ها
ارسال کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان یکی یدونه من - جلد دوم

  • از: نگین حبیبی
  • موضوع: رمان
  • ۳۹۴ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۶
  • ۴۴۰۴ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان یکی یدونه من - جلد دوم

کتاب رمان یکی یدونه من توسط نگین حبیبی در دو جلد نوشته شده است. در جلد دوم این رمان زندگی طناز را به روایت می‌کشد که این دختر چه سختی‌هایی کشیده و به کجا رسیده است. و از طرفی سرنوشت، چگونه دوباره او را با تجربه تلخ 6 سال پیش روبرو می‌کند، ولی این بار این تجربه تلخ برایش یک خاطره شیرین می‌شود.

در بخشی از رمان یکی یدونه من می‌خوانید:

آه...امضا کن دیگه لعنتی... فرشیدی با لبخند چندش آوری به هم زد که با یه لبخند مسخره جوابشو دادم... مرتیکه لاشخور.. آگه بزارم آب از گلوت پایین بره.. ﺗﺎ الان که مهدی مصمم بود تو رو بزنه زمین حالا من با دیدنت مصمم‌تر شدم... دیگه به حدی رسیده بود که کنترلش دست خودش نبود و این برای من خطرناک بود ناجور...ورقه رو زیر دستش گرفتم... عزیزم... یه امضا برای من می‌کنی؟ دوﺑﺎره لبخند چندش آورش... دستشو دور کمرم حلقه کرد که بدنم مور مور شد.. ﺧﻮد توی دستمو گرفت و بدون اینکه بفهمه اون برگه چیه... امضاش کرد.. ﻟﺒﺨﻨﺪ پیروز مندانه و بدجنسمو زدم و یکمی از الکل رو نوشیدم... آروم بلند شدم... یعنی بمیرم دیگه از این لباسای باز نمی‌پوشم... ﻣﻦ با این مهدی کار دارم... بی شعور ببین منو مجبور به چه کارایی میکنه.. ولی خدایی خودمم خوشم میاد از دست این مردای پست فطرت راحتشم.

کلمات کلیدی: دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، رمان اجتماعی، دانلود رایگان کتاب یکی یدونه من، دانلود رمان یکی یدونه من جلد دوم،

برای دانلود کتاب رمان یکی یدونه من - جلد دوم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب و کتاب صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.