دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تجلی آگاهی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تجلی آگاهی

کتاب تجلی آگاهی نوشته محسن بهشتی پور کتابی درباره‌ی مراحل و منابع شناخت است.

خداوند که جهان خلقت را به بهترین صورت آفریده و در جهان خلقت موجوداتی قرار داد که عاری از گناه هستند و جز خصائص نیک ندارند. این موجودات تنها خدا را عبادت می‌کنند و هرگز نافرمانی حضرت حق را ندارند  تمامیاین موجودات بدون اختیار راه سعادت را می‌روند، و دارای هیچ گونه اختیار در انجام خوب و بد خود نیستند. اما از طرفی در این عالم خلقت خداوند موجودی دیگر به نام انسان را خلق نمود که همه‌ی مقاماتی که فرشتگان و دیگر مخلوقات دارا هستند، او نیز تمامی آن صفات و مقامات را دارد. آنچه او را از دیگر مخلوقات والاتر و برتر می‌سازد این است که، انسان دارای اختیار و انتخاب نیز می‌باشد و قادر خواهد بود که با اراده‌ی خود چیزهایی را انتخاب یا رد کند. این تنها در صورتی میسر است که او بتواند راه درست و صحیح برای خودش انتخاب نماید و در نهایت به مقامی حتی بالاتر از فرشتگان نیز دست یابد.

کلمات کلیدی: مراحل شناخت خدا، کتاب تجلی آگاهی، تجلی آگاهی فطرت، مراحل و منابع شناخت، علم حصولی، علم حضوری، شناخت حواس، ابزار های شناخت، جهان خلقت،

برای دانلود کتاب تجلی آگاهی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.