دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب الغدیر همراه: نگاهی به سیره خلفا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی دانلود کتاب الغدیر همراه: نگاهی به سیره خلفا

 دانلود کتاب الغدیر همراه (نگاهی به سیره خلفا) نوشته عبدالحسین امینی نجفی است.

همانا گروه دشمنان اهل بیت پیامبر (ص) ناجوانمردانه بر ابوطالب، قهرمان ایمان، نخستین مسلمان پس از فرزند نیکوکارش و تنها یاور دین خدا، ستمگرانه تاختند؛ تا آنجا که به داستان سرایی دربارۀ او بسنده نکرده، به سراغ کتاب خدا رفته و با جابجایی کلمات در آیات قرآن حکیم، سخنانی به هم بافتند که از حقیقت دور بوده و فاصله ای به بلندای مشرق تا مغرب دارد.

کلمات کلیدی: اختلاف شیعه و سنی، دانلود کتاب الغدیر همراه، دانلود کتاب الغدیر همراه، دانلود رایگان کتاب الغدیر همراه، اصل اختلافات شیعه و سنی،

برای دانلود دانلود کتاب الغدیر همراه: نگاهی به سیره خلفا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.