دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب موری

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب موری

موری شاهزاده است و از خانواده سلطنتی، از روزمرگی‌های زندگی در دربار خسته شده است. او تصمیم می‌گیرد برای دیدن دنیا و آخر دنیا از خانواده‌اش خداحافظی کند و برود. در راه کشف و رسیدن به آخر دنیا با حیوانات مختلفی آشنا می‌شود که هر کدام آخر دنیا را از دید محدود خودشان جوری تعریف می‌کنند و جایی را نشان موری می‌دهند. موری آن‌قدر می‌رود و می‌رود تا بالاخره به جایی می‌رسد که می‌فهمد آخر دنیا کجاست.

یکی بود و یکی نبود، در سال‌های نه خیلی دور و نه خیلی نزدیک، در گوشه‌ای از این دنیای بزرگ، شاهزاده مورچه‌ای زندگی می‌کرد به نام «موری». در لانه‌ی مورچه‌ها همه گمان می‌کردند که موری به خاطر اینکه پسر پادشاهِ مورچه‌هاست زندگیش پُر از لذت، خوشی و آسایش است. ولی این شاهزاده‌ی کوچکِ داستان ما هیچوقت از شرایطش راضی و خوشحال نبود چون خودش را مثل یک زندانی می‌دید که همه چیز و همه کارش، برنامه‌ریزی شده و مشخص بود. پُرهیجان‌ترین کارهای روزانه‌اش چیزی جز امر و نهی کردن به بقیه مورچه‌ها و قبول دستورات پدر و مادرش نبود. بیشتر وقت‌ها موری برای دور شدن از زندگی تکراری‌اش، با کارگران و خدمتکارانِ قلعه‌ی مورچه‌ها در مورد تنها آرزویش که دیدن دنیاهای جدید و خیلی دور بود صحبت می‌کرد و از آنها سوال‌هایی در مورد سرزمین‌های دور و عجیب و غریب می‌پرسید. ولی آنها هم مثل موری هیچ نقطه‌ی دیگری به جز لانه‌ی مورچه‌ها و زمین‌های چند صدمتر دورتر از آن را ندیده بودند پس نمی‌توانستند در این مورد هیچ اطلاعات جدیدی به او بدهند. به همین خاطر هم موری هیچوقت نمی‌توانست سرزمین‌هایی را که ندیده بود تصور کند. موری همیشه به این مسئله فکر می‌کرد که اگر این شانس را داشت که همه دنیا را ببیند، آیا به انتهای دنیا می‌رسید؟ و اصلاً دنیای جدیدی بعد از انتهای دنیای ما وجود دارد؟ و یا اینکه انتهای دنیا اصلاً چه شکلیه؟

کلمات کلیدی: کتاب کودک، کتاب داستان کودک، دانلود داستان کودک، دانلود داستان موری،

برای دانلود کتاب موری و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.