دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پوشیده نگاری و نهان سازی داده ها

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پوشیده نگاری و نهان سازی داده ها

نویسندگان: میکائیل راگو- چت هازمر

سپیده دم کشورگشایی و شکل گیری امپراتوری ها و چیرگی بر سرزمین های دیگر، در پرتوی برتری نظامی و با تکیه بر توانایی ارتش ها در گردآوری اطلاعات و فرستادن پیام ها و دستورهای نظامی بدون آگاه نمودن دشمن از آنها آغاز و سبب پایه ریزی رمز و رمزنگاری در تاریخ شده و به این دلیل است که ارتباطات سری، تاریخچه ای جالب در تمدن ها، جنگ ها و فرهنگ های گوناگون دارد. امروزه بسیاری از روش های برجسته ی رمزنگاری و ارتباطات سری دوران گذشته، به شیوه ای ظریف به دنیای دیجیتال امروز نیز راه یافته است و با پیدایش کامپیوتر، پیچیدگی رمزنگاری به طور چشمگیری افزایش یافته و این افزایش قدرت پردازش کامپیوترها سبب ترکیب دو شیوه ی تغییر محل و تغییر شکل حروف در یک روش رمزنگاری به صورت همزمان شده است. رمزنگاری کلاً بر دو گونه است:
1- نوشتن پنهان: به روشی از نگارش داده ها گفته می شود که برای چشم غیرمسلح قابل مشاهده بوده ولی بدون تجزیه و تحلیل بی معنی باشد.
2- استتار: نوشتن در لفافه و یا نوشتن نامرئی و نوشتن به شکلی است که توسط چشم غیرمسلح قابل مشاهده نباشد.

این کتاب شامل فصل های زیر می باشد:
تاریخچه رمزنگاری، چهار روش ساده ی پنهان سازی داده ها، پوشیده نگاری، پنهان سازی داده ها در فایل های چندرسانه ای، پنهان سازی داده ها در ابزارهای همراه اندرویدی، پنهان سازی داده در سیستم عامل اپل، پنهان سازی داده ها در سیست معامل ویندوز و لینوکس، پنهان سازی داده ها به شکل مجازی، پنهان سازی داده ها در پروتکل های شبکه، 10 تحقیقات قضایی و راه گریز از آن، بازرسی قضایی، نگاهی به گذشته و نیم نگاهی به آینده

کلمات کلیدی: پوشیده نگاری، نهان سازی داده ها، امنیت داده، امنیت شبکه، رمزنگاری، الگوریتم های امنیت شبکه، پنهان نگاری اطلاعات، روش های پنهان نگاری، پنهان نگاری در تصویر،

برای دانلود کتاب پوشیده نگاری و نهان سازی داده ها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.