دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب افغانستان و تهدید غرب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب افغانستان و تهدید غرب

در صدرِ این نکات و مقوله ها، این مسئله قرار دارد که این نوشته به هیچوجه جنبۀ انتقادی از گروه ها را نداشته و حقیر بگونه ای موجز، این مسئولیت را در نوشته ای دیگر ایفا نموده است. اما این سخن هرگز معنای آن را نمی دهد که این مقال، هیچ گونه رابطه و پیوندی به گروه ها، مرام و آرمانِ نهائیِ آنها، جهت گیری ها و نحوۀ تلاشهای آنان، امکانات و نحوۀ تحصیل و استفادۀ از آنها و… ندارد! چه حتماً خواهد داشت، لیکن نه به صورت مستقیم؛ زیرا که سخن ما متوجه هر یکِ از افراد مؤمن گروه ها بوده و آنها را در جریان رودخانۀ پر جذبه و پُر شور و پر توان و پر حماسه و پر غرور و پر عصیان و پر ایثار و پر اخلاصِ ملتِ مسلمان خویش قرار داده و با آنها بدردِ دل نشسته ایم. پس به اعتباری ویژه، روی حساب این مقاله با ملتِ مسلمان ما بوده و اگر در مواقعی انتقاد و پرخاش و تندروی هایی در بیان و روشِ ابرازِ برداشت از زمینه های سیاسی ـ نظامی و… بچشم می خورد، گذشته از آنکه از روی درد و دلسوزی است، پرخاش پر خلوص فرزند است نسبت به برادر و احیاناً پدر و…! و این وظیفۀ بزرگان است که بنشینند و تحلیل و تعلیل کنند: چیست که در برادر و یا فرزندمان این شرارۀ پرخاش خیز را ایجاد نموده است؟!

کلمات کلیدی: افغانستان، آشنایی با کشور افغانستان، مشکلات افغانستان،

برای دانلود کتاب افغانستان و تهدید غرب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.