دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خط فارسی و نقد آن

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خط فارسی و نقد آن

همراه با نقد دستور خط فرهنگستان زبان و ادب فارسی و کتابهای درسی آموزش و پرورش
ده ها سالست که دستورخط فارسی، از مباحث رایج زبان و ادبیات فارسی بوده است، در عین حال حجم مقالات و مطالب جدی که در این زمینه نوشته شده بسیار کمتر از میزان لازم و نیز کمتر از سایر زمینه های تحقیقی زبان می باشد.
نوزده مورد از موارد املای فارسی بیش از بقیه مورد اختلاف بوده است از این جمع، اختلاف درسه مورد آن مدتهاست برطرف شده(وجود تنوین، وجود واو معدوله و وجود حروف عربی در املاء) وشانزده مورد دیگر آن در این کتاب مطرح شده که یک مورد آن که مربوط به اتصال و انفصال کلمات مرکبست که به دلیل مهم بودن، به صورت مفصل تری بررسی شده است.

کلمات کلیدی: زبان فارسی، خط فارسی، املا فارسی، نگارش فارسی، پیوسته نویسی کلمات، جدانویسی کلمات، کلمات مرکب در زبان فارسی،

برای دانلود کتاب خط فارسی و نقد آن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.