دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نقش شهروند

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نقش شهروند

شهروندان آمریکایی حق دارند که نقش خود را در فرآیند سیاسی، هرچه باشد، تعیین کنند. چه برای تصمیم گیری خردمندانه و چه برای کمک به تعریف درست از خود به عنوان شهروند، شهروندان می بایست درک مناسبی از یک سلسله مفاهیم و موضوعات در این رابطه داشته باشند. در این میان می توان به ای موارد اشاره کرد: سنن متفاوت در ارتباط با وظایف شهروندی، دیدگاه های بدیل در رابطه با حقوق و مسدولیت های شهروندان، ابزارهای موثر مشارکت شهروندی و مشکلات جاری شهروندان...

کلمات کلیدی: حقوق فردی، دموکراسی، حقوق شهروندی، نقش شهروند، فرهنگ شناسی، فرهنگ مردم آمریکا، حقوق بشر، آموزش شهروندان،

برای دانلود کتاب نقش شهروند و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.