دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش پاورپوینت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش پاورپوینت

کتاب آموزش پاورپوینت به آموزش نرم‌افزاری ساده و کارآمد برای ساخت برنامه‌های چند رسانه‌ای کوچک (مانند کاتالوگ‌های الکترونیکی و برنامه‌های اطلاع‌رسانی ساده) می‌پردازد.

معمولاً بیشترین مورد استفاده از پاور پوینت در مورد ساخت سیستم تصویری قابل نمایش در سمینارها و جلسات مهم می‌باشد. وجود الگوهای از پیش آماده شده، موجب می‌گردد که در سریع‌ترین زمان به بهترین نتیجه دست یابید. یکی از آسان‌ترین و جذاب‌ترین روش‌های آموزشی، استفاده از اسلایدهای آموزشی پاور پوینت است؛ با توجه به آسان بودن استفاده از این اسلایدها که عمدتاً تنها با یک کلیک ساده امکان‌پذیر است. محیط رنگی و قابلیت افزودن عکس، جدول، نمودار، کلیپ آرت، صدا و ویدئو باعث جذابیت کار و تفهیم بهتر مطالب برای مخاطبان می‌شود.

کلمات کلیدی: آموزش ICDL، آموزش پاورپوینت، آموزش آفیس، ترفندهای پاورپوینت، آموزش حرفه ای PowerPoint 2013، Microsoft PowerPoint 2013، مبانی کامپیوتر، آموزش power point، آموزش پاورپوینت pdf، آموزش پاورپوینت پیشرفته، آموزش ساخت پاورپوینت حرفه ای pdf،

برای دانلود کتاب آموزش پاورپوینت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.