دسته‌بندی کتاب‌ها
ارسال کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب راهنمای جامع هپاتیت بی برای عموم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب راهنمای جامع هپاتیت بی برای عموم

هپاتیت ویروسی از بیماریهای شایع در جهان بوده و هپاتیت ویروسی بی از شایع ترین این عفونت ها و عامل مهم نارسایی کبد
و سیروز کبدی است. حل معضل هپاتیت نیاز به افزایش و ارتقاء سطح آگاهی و دانش همه افراد جامعه دارد. برای پیشگیری از این
بیماری باید به راه های انتقال توجه کرد. با هپاتیت ویروسی بی هم می توان زندگی کرد و هم می توان ازدواج کرد و خانواده تشکیل
داد. توجه به دستورات بهداشتی و پرهیز از دخانیات، مصرف مشروبات الکلی، چاقی و مصرف چربی زیاد اهمیت دو چندان دارد. توجه به توصیه های پزشکان در اجرای دستورات پیشگیرانه و درمان سبب کنترل بیماری می شود. خوشبختانه امروزه می توان بیماری هپاتیت بی را مهار کرد.

کلمات کلیدی: راهنمای بیماری هپاتیت B، درمان بیماری هپاتیت B، سیروز کبدی،

برای دانلود کتاب راهنمای جامع هپاتیت بی برای عموم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب و کتاب صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.