دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مرور آموزش های مبحث متاسپلویت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مرور آموزش های مبحث متاسپلویت

باز هم پایان یک دورهء آموزشی حرفه ای دیگر در کانال TheHacking و بازهم یک فایل PDF شامل آموزشهای دوره آموزشی مذکور!
این کار تنها گوشه ای از وظایف کانال The Hacking است...

طبق برنامه کانال، در پایان دوره های آموزشی، یک فایل PDF مشتمل بر آموزش های قرار گرفته شده در طول دوره برای شما عزیزان تهیه می شود تا هم کاربرانی که در اواسط دوره به جمع ما اضافه شده اند بتوانند به کل آموزش های دوره دسترسی داشته باشند و هم یک آرشیو و منبع آموزشی برای سایر کاربران باشد.

متاسپلویت چیست؟

تعریف ساده ای که بخوایم از متاسپلویت بکنیم ابزاریست که با جمع آوری آسیب پذیری ها درون خود و درست کردن امکانات مورد نیاز برای یک امنیت کار به شما اجازه میدهد تا بتونید توی یک بازه زمانی کم به بیشترین ابزار هایی که نیاز دارید دسترسی دسته بنده شده داشته باشید.

این برنامه با زبان Ruby نوشته شده است. در این مقاله آموزشی با آموزش استفاده از این ابزار قدرتمند آشنا می شوید.

کلمات کلیدی: متاسپلویت چیست، آموزش امنیت در لینوکس،

برای دانلود کتاب مرور آموزش های مبحث متاسپلویت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.