دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مرور آموزش های مبحث کالی لینوکس

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مرور آموزش های مبحث کالی لینوکس

مقاله ای که پیش روی شماست، مرور آموزش های مبحث کالی لینوکس کانال The Hacking است که با به پایان رسیدن آموزش های این مبحث، فایل PDF آموزشهای مبحث کالی لینوکس را برای شما عزیزان فراهم نمودیم تا عزیزانی که میخواهند آموزش ها را بصورت کامل در اختیار داشته باشند، بتوانند از این PDF برای مرور آموزشها استفاده کنند.

معرفی کانال The Hacking 

کانال The Hacking یک کانال تلگرام است که روزانه مطالب مفیدی در زمینه هک و امنیت را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. نمونه فعالیت های این کانال به شرح زیر است:

آموزش هک و امنیت و روشهای نفوذ و تست نفوذ به صورت کاملاً حرفه ای

ارائه نرم افزارها و مقالات مرتبط

ارائه نکات مهم جهت افزایش امنیت در دنیای مجازی

بررسی روشهای امنیت در مسنجر تلگرام

و ...

کلمات کلیدی: آموزش لینوکس، آموزش هک در لینوکس، مبحث کالی لینوکس،

برای دانلود کتاب مرور آموزش های مبحث کالی لینوکس و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.