دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب قرآن کریم با ترجمه فارسی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب قرآن کریم با ترجمه فارسی

کتاب قرآن کریم با ترجمه فارسی همراه با فهرستی مرتب از سوره‌ها می‌باشد. این نسخه‌ی پی دی اف دارای ترجمه‌ی آیت الله مکارم شیرازی به زبان فارسی بسیار روان و خوشخوان است.

قرآن کتاب مقدس دین اسلام محسوب می‌شود. به باور مسلمانان خدا سخنانش را به صورت وحی توسط جبرئیل بر پیامبر اسلام در قالب آیات قرآنی نازل کرده است. قرآن 30 جزء و 114 سوره دارد و محتوای آن درباره‌ی توحید و یگانگی خدا می‌باشد.

در قرآن از موضوعات گوناگونی همچون مسائل اعتقادی، اخلاق، احکام شرعی، داستان‌های گذشتگان، مبارزه با منافقان و مشرکان صحبت شده است. برخی از مضامین مهم قرآن عبارتند از: توحید، معاد، رویدادهای صدر اسلام مثل غزوات پیامبر اسلام، قصص القرآن، احکام عبادی و حقوقی و جزایی دین اسلام، فضایل و رذایل اخلاقی و نهی از شرک و نفاق.

کلمات کلیدی: قرآن، قرآن کریم، کتاب قرآن ترجمه مکارم شیرازی، دانلود قران مکارم، دانلود ترجمه قران، آیات قرآن، کتاب قران کریم کامل، دانلود قرآن برای موبایل، دانلود رایگان قرآن، pdf قرآن، pdf قرآن کریم، ترجمه قرآن مکارم شیرازی pdf، دانلود ترجمه فارسی قرآن pdf، دانلود قرآن با ترجمه فارسی pdf، قرآن فارسی، قرآن عربی، قران با ترجمه، ترجمه فارسی قرآن،

برای دانلود کتاب قرآن کریم با ترجمه فارسی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.